Голлівуд перфекціонізму – Пошук якості перукарень

Деякі знаменитості просто отримати це право. Вони мають бездоганний макіяж, карколомні вбрання і просто дивовижні волосся.

Один Прекрасним прикладом є Дженніфер Еністон, колишня актриса друзів, який в середині-кінці 90-х років, вдалося стати притчею во язицех для хороших волосся. Вирізати ‘Рейчел стала обов’язковим стиль молодих жінок у всьому світі, і багато хто приймає їх фотографії зірки в своїх салонах і перукарень питаючи їх, щоб відтворити стиль для них.

Результати, звичайно, були змішаними, і це важко конкурувати з Дженніфер та її команда стилістів. Але ті, які вдалося здійснити це незмінно робив це, перейшовши в якості стиліста.

В даний час подібні Єва Мендес, Рейчел МакАдамс і Кеті Перрі є джерелом натхнення, але правила залишаються в силі – знайти велику перукарню і великий стиль буде слідувати.

Якщо ваш поточний стиліст не скорочує гірчицю, не кажучи вже ідеальний зачіску, то, можливо, прийшов час, щоб освіжити свою зовнішність за рахунок використання кращого стиліста.

Ось 5 простих кроків, щоб знайти ідеальний перукар …

1) Поговоріть зі своїми друзями і попросити їхніх рекомендацій. Якщо вони йшли в салон протягом багатьох років, вони повинні робити щось правильно. Ваш друг може навіть отримати знижку на направивши вас, так що це в їхніх інтересах, щоб ви ввели.

2) Дізнайтеся, як зайнятий є топ-стилістів. Це ті, ви хочете, щоб дати вам, що голлівудські зачіски, тому важливо знати, як затребувані вони. Занадто тихий і вони могли б робити щось не так.

3) Іди на консультацію. Поговоріть з ними про те, що ви хочете, що ви не робите, хто вам подобається стиль і чи є це для вас. Кращі перукарі зазвичай пропонують пропозиції або пояснити, що буде і не буде правильним для вас.

4) Попросіть обробка першого. Якщо Ви стурбовані новим стилістом, то тримати його просто з самого початку. Отримати більше відчуття місця, попросивши їх дати вам обробку і подивитися, що результати. Якщо вони роблять добре, чому б не взяти в картині Lady GaGa і подивитися, що вони можуть зробити!

5) Чи є у ваших досліджень. Ви можете знайти огляди та рейтинги перукарів у вашому районі на кращий місцевий каталог сайтів в Інтернеті. Чим краще ви інформовані, тим більш імовірно, що ви будете приймати правильні рішення.

Так що якщо ви будете готові отримати Голлівуд макіяж, чому б не почати шукати для перукарів в Бірмінгемі сьогодні?