Juvaderm або Juvederm – гіалуронова кислота ідеальний наповнювач для носогубних складок

Носогубні складки, також іноді званий “дужки” це термін, використовуваний для позначення складки шкіри, який кожен бачить, що йдуть від бічної поверхні носа до кутів рота з кожного боку. Зазвичай просто м’який депресії лінії або взагалі в молодому до віку 25 років, він починає робити свою присутність з віком. З ефектом від віку і тяжкості
бічні накладки з обох сторін як правило, стають важчими і більше, і тягне вниз по разу, щоб спробувати досягти порожнини рота, так би мовити, і це призводить до більш глибокої і очевидною носогубні складки, доказ того, що людина старіє, і роблячи людину виглядати і відчувати себе його або її віку, або, ще гірше, старше, ніж він чи вона насправді. Глибина складки посилюється посміхаючись і посміхаючись.

Подивіться на себе в дзеркало, яке не бреше. Сконцентруйтеся на носогубні складки. Чи є вони глибоко? Покладіть пальці з боків вашої щоки і обережно потягніть назад і злегка вгору поширюватися сідниці. При цьому ви відкриваєте носогубні складки. Зверніть увагу, як ви виглядаєте на 10 років молодше негайно. Чоловіки і жінки, з незапам’ятних часів, намагалися з усіх сил, щоб виглядати молодше, ніж вони є насправді, в спробі повернути молодь, яка зникла занадто швидко.

Існують три основні шляхи скорочення носогубні складки. Перші два з них трохи більш травматичних і зарезервовані для людини набагато старше. Це підтяжку обличчя і нитки підйомників, кожен з яких призначений для боротьби тяжкості, потягнувши за шкірою щік до спини. Третій, більш простим і прийнятним способом є використання косметичних наповнювачів і ідеальний наповнювач для носогубних складок Juvaderm. Juvaderm (вірніше відомо як Juvederm) є зшитою гіалуронової кислоти гелеподібної наповнювач, biosysthesised повністю безпечним з’єднанням, яке було змінено зшивання продовжитися до одного року в організмі людини після ін’єкції. Гіалуронова кислота є природним речовиною видно з матриці дерми шар шкіри, і дуже здібний поглинати воду, додавання до природного обсяг шкіри. Juvaderm не викликає ніяких алергічних реакцій в силу своєї природи бути гіалуронової кислоти, а не сторонніх матеріалів.

Ін’єкція Juvaderm Зазвичай це робиться при ланчу процедуру під місцевою анестезією, або із застосуванням анестезуючих кремів або місцеві ін’єкції Xylocaine рядом регіональних сенсорні нерви. Процедура Juvaderm косметичні ін’єкції наповнювача досить швидко в умілих руках, приймаючи як правило, менш ніж за 10 хвилин з безпосереднім уприскуванням Juvaderm в дермальний шар шкіри в декількох гладкою і безперервної лінії до рази отримує поповниться вздовж складки від кута носа до його закінчення за кут рота. Після введення Juvaderm, голку витягують і в результаті формується задоволенню тиск з пальців на вводили Juvaderm гелю. Вводять Juvaderm залишається там, де воно після формування. Подальшого візиту до лікаря, як правило, пропонується протягом одного тижня для переоцінки і доливання Juvaderm при необхідності виправити всі залишилися дефекти. Juvaderm залишається на термін до одного року, і до цього часу речовина була повністю поглинена і носогубной складки повторюється. Зазвичай пацієнт був так задоволений результатом (не забувайте, це 10 років узятий від Вашого віку!), Що немає ніяких коливань в просити ін’єкції Juvaderm повторитися!