як працюють зубні імплантати

Зубні імплантати є ‘коренів зубів “, що використовуються в стоматології, для підтримки” штучні зуби “, який у свою чергу використовуються для заповнення прогалин, що залишилися після втрати природних зубів для тієї чи іншої причини. Всупереч тому, що більшість з нас собі уявити, важка річ в цьому відновлювальні процедури не створює “штучний зуб. Створення штучного зуба дійсно художнє підприємство, яке майже кожен надано право інструменти можуть зробити. Швидше, важка частина отримує підтримку цього штучного кореня на щелепах, бачачи, що тіло, як правило, дуже “неохоче” у прийнятті сторонніх предметів, які взаємодіють з нею на фундаментальному рівні.

Для того, щоб зрозуміти, як зубні імплантати роботи, тому варто зазначити, що у відновленні після втрати зубів, ми, як правило, не тільки шукає “косметична реставрація”, але і для функціонального відновлення. Людина, в якому відновного зуби пристосовані не тільки хоче, зуби, які будуть ‘бачив’ на уста свої, але і зуби, що вони дійсно можуть жувати речі с.

Як згадувалося раніше, для відновлення структурно трохи відновного зуб насправді не складно. Проблема у відновленні функції, так що він може бути частиною активної зубної формули людини. Мета, щоб отримати зуб, який може реагувати на нервове збудження, зуб, що кров тече в його корені, насправді – зуб, який ретельно інтегрований з іншими.

Протягом багатьох років, отримуючи таким ретельно інтегровані штучного зуба було непереборною проблемою. Структурна інтеграція може бути досить легко досягається навіть за наявності художника вивчити форму своїх зубів, їх розташування, а потім створення штучного зуба, які могли б легко злитися з іншими в косметичних рівні. Але отримати функціональну інтеграцію назвали б для розвитку зуба (або принаймні, корінь зуба) тіло буде інтегруватися з повністю – і це була не означає завдання.

Прорив стався в 1952 році, коли шведський хірург ім’я PI Branemark, зробив спостереження, що, враховуючи достатньо часу, титанові імплантати в кінцевому рахунку може стати настільки добре інтегровані в корпус, що повінь почалося, протікає через них, і вони почали отримувати нервові повідомлень. Саме з цього, що сучасні зубні імплантати народилися. Цікаво, що робота з Braneberk титану не була спочатку зосереджені в губи, хоча це, де його винахід прийшов, щоб знайти найбільше застосування.

Таким чином зубної роботи імплантатів, будучи введені в частині щелепи, де відновне зуби, які потім будуть розміщені, а потім певний час для лікування та інтеграції. Інтеграція повинна бути настільки ретельно, що вони приходять, які обслуговуватимуться проходження цих засіданнях кровоносної судини. Перед їх приміщення на частину щелепи рот, щоб вони знаходилися, він запевнив, що вони зроблені таким чином, що відновлювальні зубів впишеться в цей відмінно. Після того, імплантати на місце, завершив зцілив і інтегровані, зуб, для яких вони повинні служити в якості кореневого введені: і обличчя, про який йде мова закінчується не тільки косметичні відновлювальні зуб, але насправді повністю функціональний зуб або відновної зубів, а може бути справа.