як запобігти вагітності розтяжок

Коли ви вагітні або знаходитесь у вашій менструації, у вас є схильність придбання вагітності розтяжок. Це лінійні або паралельні червоні лінії зазвичай знаходиться в животі або шкіри, яка може бути викликана багатьма причинами. Ці червоні лінії в кінцевому підсумку перетворюються в синій, а потім світло-жовтий. Потім вони потворні знаки в іншому випадку без дефектів шкіри, так що зрозуміло, що ви хотіли б, щоб цього не відбувалося. Ось методи для запобігання розтяжок у вашій шкірі.

Їжте правильний тип їжі

Овочі та фрукти мають анти-токсини, які боротися з токсичними радикалами, які можуть забруднювати тіло і шкіру. Коли ваше тіло “чистий”, ваша шкіра світиться і залишається гладкою.

Пийте більше, ніж 8 склянок води в день

Правильна гідратація не тільки для шкіри, але і для всього тіла. Тіло складається з 60 до 70 відсотків води, так що перед належного фізіологічні функції відбувається, має бути достатня кількість води. Клітини тіла потребують води, щоб нормально функціонувати. Достатня кількість вологи запобіжить сухість шкіри, що може викликати розтяжок.

Уникайте подряпин вашої шкіри зайво

Під час менструації і вагітності, гормональний баланс порушується. Це може вплинути на текстуру і еластичність вашої шкіри. Шкіра стає чутливою до подряпин і відзначений легко. Якщо ваша шкіра свербить, погладити його, а не появи подряпин.

Уникайте шкідливих продуктів по догляду за шкірою

Ви повинні бути розумним з вашим типом шкіри продуктів догляду. Ретельно перевірте інформацію про продукт перед його використанням. Ви можете прочитати свідчення тих, хто спробував його. У більшості користувачів стверджують, його ефективність? Ви можете дізнатися відповіді на ці питання, якщо ви робите ваші дослідження.

Знаючи, як запобігти розтяжки важливо, якщо ви хочете гладку і чисту шкіру. Після цих покажчиків допоможе вам уникнути утворення ті неприємні сліди на вашій шкірі.