підтяжки обличчя.

З віком тяжкості вражає обличчя, змушуючи його падати. У центральній частині вище і нижче губи, які будуть покриті за рахунок цапиною борідкою є фіксованою і не може рухатися. Як щоку і щелепу областях рухатися вниз з віком збільшується спускався з боку носа і рота поглиблюватися. Підтяжки обличчя покликана звернути назад ці зміни і заміни тканин в їх попередньої позиції.
У США тенденція, щоб зробити обличчя якомога щільніше-це створює розтягнуту або маску, як зовнішній вигляд. З мого досвіду, більшість пацієнтів з Нортгемптон не хочу це неприродний вигляд, а замість цього просять виглядати молодше і свіже версію себе.
В якості методів поліпшити пластичні хірурги розробили різні методи підтяжки обличчя в залежності від кожного пацієнта вимог. Кожна особа різні, і операція повинна бути пристосовані до ваших можливостей для досягнення найкращих, найбільш давніх і природні результати.
Нижче наведені деякі з питань, мене часто задаються пацієнтами розгляді підтяжки обличчя:

Чи буде вона працювати?
Після підтяжки обличчя більшості пацієнтів дивитися між 8-10 років молодше. Це досягається за рахунок підйому щоки, щоки і шию регіонів на свої колишні позиції. Важливо лінії на лобі і в області цапиною борідкою НЕ буде покращена підтяжку обличчя в поодинці. Нехірургіческіх методів ін’єкції є дуже ефективними в цих областях, і часто поєднуються з реконструкцією операцій.

Чи буде вона підтягнути шкіру на шиї?
Підтяжка обличчя повинні бути дійсно відомий як підтяжка обличчя і шиї, як це покращує і районів. Вільна шкіра в області шиї та обличчя затягується і нижні м’язи замінені на колишні позиції.

Скільки часу це займе мені погладшати?
З сучасних досягнень в області хірургічних методів і знеболюючі час відновлення були значно зменшені. Більшість пацієнтів відчувають себе впевнено, щоб вийти на публіці після 10-14 днів.

Буде все помітили?
Цікаво немає. Мета полягає в тому, щоб ви подивіться, як ви, тільки молодше і свіже. Друзі та колеги, можливо, помітили, що ви виглядати краще, але відносять його до Росії, спираючись або насолодившись хорошого відпочинку. Якщо вони підозрюють, більшість з них занадто чемний, щоб згадати його.

У чому полягає небезпека?
З сучасними методами ризики були значно скорочені. Однак як і в будь-якої операції є ризик. Завзяті курці і пацієнти, які мають серйозні грудей або серцевий Умови роботи часто радять проти операції.

Що таке ідеальний вік, щоб мати підтяжки обличчя?
Ознаки старіння обличчя починають з’являтися з середини тридцятих років. Сучасні підтяжки обличчя методи включають в себе міні-підтяжка обличчя процедури, які призначені спеціально для людей в їх сорокових. Вони включають скорочення часу простою і більш швидкому відновленню. Для досягнення найбільш природного результату найкраще для лікування старіння обличчя раніше, ніж пізніше до необоротних змін не відбулося.

Як довго триватиме ефект триває?
Взагалі підтяжку обличчя, щоб пацієнти виглядають, як вони зробили 8-10 років тому, не дивлячись неприродно. Особа, то віків з тією ж швидкістю це було раніше.

Пан Адріан Річардс
пластичної та косметичної sugeon