природні анти-старіння домашніх засобів

Як ми всі знаємо, старіння неминуче. На щастя, Є кілька способів, щоб допомогти уповільнити появу ознак старіння. Від кремів проти старіння в косметичній хірургії, щоб регулярні маски для обличчя проти старіння. Тим не менше, ці процедури можуть спалювати дірки у вашій кишені. Так що якщо ви дійсно хочете боротися з ознаками старіння, не витрачаючи багато, просто бути винахідливим. Ви дійсно зможете знайти великий анти-старіння продуктів прямо у вашій кухні і комори. Так, ви правильно прочитали. Деякі з найбільш ефективних анти-старіння продуктів знаходяться прямо на вашій кухні. Хіба не мати-природа так дивно? Дозвольте мені поділитися з вами деякими натуральні домашні анти старіння домашні засоби, які ви можете спробувати. Але пам’ятайте, що ці кошти не дасть вам довгострокові наслідки, і це не так добре, як догляд за шкірою пристрої, які дійсно проникають в шари шкіри. Тим не менш, вона як і раніше варто спробувати.

1. Картоплею. Невідомий багатьом, скромний підгортають має великий анти старіння ефекти. Картопля може дати вам може миттєвий підйом і може навіть зменшити зморшки від вашої шкіри. Для використання картоплі як протизапальний засіб старіння, ви повинні застосувати його до вашої особи. Ви не повинні його з’їсти. Їжа це зовсім інша історія. Таким чином, щоб використовувати його, просто виріжте 2 шматочки і покласти його на ваших очах. Так, як і що ви робите з скибочками огірка. Помістіть їх протягом приблизно 10-15 хвилин. Це для області очей, щоб позбутися від темних кіл і тонких ліній. Для особи, необхідно, щоб розмолоти одну середню картоплину розміру і нанесіть на обличчя, як маска. Залиште його на трохи довше, близько 15-25 хвилин. Краще всього, якщо ви просто ліг на вашому ліжку, коли ви зробите це, а не рухатися, тому що самовдоволеного дурня на вашому обличчі може впасти. Приблизно через 25 хвилин, сполосніть обличчя теплою водою. Висушіть і побачити вашу шкіру світитися.

2. Вітамін Е. Як ми всі знаємо, пити вітамінні добавки особливо вітамін Е може допомогти поліпшити текстуру нашої шкіри і зовнішній вигляд. Але чи знаєте ви, що ви також можете застосовувати ці добавки місцево? Просто вставте капсулу вітаміну Е і згладити її на обличчя щоночі.

3. Папайї. Цей популярний тропічний фрукт також може робити чудеса на вашій шкірі. Використовувати його в якості засобу проти старіння, деякі просто місиво стиглої папайї і застосувати його до вашої особи. Залиште на 20 до 30 хвилин. Приблизно через 30 хвилин, змийте її теплою водою і висушіть. Намазувати товстим шаром на деякі з ваших улюблених зволожуючий і вуаля! Здрастуй, молодий вигляд шкіри.

4. Банан. Так само, як папайя, ви також можете використовувати бананів, як засіб проти старіння. Просто переконайтеся, що ви використовуєте стиглі банани, а не ті, по зрілому для кращих результатів.