поліпшити вашу самооцінку з операції на молочній залозі реконструкції

Ті, що вижили раку молочної залози різко змінить життя жінки фізично, емоційно і психічно. Багато жінок, які мали мастектомії, повне або часткове видалення бовдура, часто виявляють, що їх сексуальність була порушена їх новий зовнішній вигляд.

Деякі жінки вважають, емоційний стрес і втрачають статевий потяг через відсутність безпеки і боротьбу з зміненим зовнішнім виглядом своїх тілі. Операції реконструкції грудей може допомогти деяким жінкам поліпшити їх самооцінку, який згодом може поліпшити своє сексуальне життя.

Процес лікують від раку тільки може викликати різкі зміни в реальних і передбачуваних сексуальності жінки. Деякі процедури і методи лікування може призвести до зниження статевого потягу і зміни гормонів, що робить це особливо заплутаною і складною період перебудови. Втрата повному або частковому бовдура ускладнить цих питань. Для багатьох жінок, їх груди великим джерелом їх сексуальності і жіночності.

Матері можуть бути ще більш спустошеною, як їх сиськи символізують їх здатність виховувати і піклуватися про своїх дітей. Коли молочні орган видаляється, деякі жінки відчувають, що вони втрачають дуже велику частину своєї ідентичності і стати самосвідомістю навколо своїх товаришів, коли справа доходить до сексуальної активності.

Реконструкція після мастектомії може допомогти відновити втратили впевненість і підвищити низький статевий потяг повернутися до більш нормальним діапазоном. Сама операція буде залежати від людини, в залежності від того, як і кількість початкових тканини грудей, який був видалений.

Деякі жінки просто повинні імплантату, в той час як інші можуть вимагати більш велику реконструкцію, яка змінює існуючу тканину через трамвайні клаптева процедура, щоб виглядати більш естетично і природно.

Косметичний хірург буде обговорити наявні варіанти і, що можливо через різні методи хірургії. При виборі пройти реконструктивної хірургії після мастектомії, важливо зрозуміти, що все ще буде період перебудови, і що це не буде можливо повернути свої цицьки, як вони виглядали в минулому.

Існує також велика ймовірність того, що ви будете мати практично немає відчуття в частині Вашого бовдура і соска після операції, як тканина часто пошкоджені. Часто найбільших сексуальності блок просто зовнішній вигляд, і навіть без повернення відчуття жінки отримують більше впевненості і може повернутися до участі у здорові сексуальні відносини.

До прийняття рішення, щоб пройти процедуру, вам потрібно розібратися в причинах, чому ви думаєте, ця операція необхідна, і якщо ваші очікування розумні. Деякі жінки знаходять, з часом і терпінням вони здатні впоратися і навіть любити своїх змінених органів, до цих пір ще не відчуваєте дискомфорту з їх зображенням тіла і сексуальної ідентичності.

Якщо у вас є партнер, важливо відкрито обговорювати свої почуття і отримати їх підтримку під час зцілити і фізично, і емоційно. У той час як вони не повинні приймати ніяких рішень, для вас, вони можуть дати цінні поради і додасть вам сили.

Це може зайняти багато років, навіть з реконструктивної хірургією, заново відкрити для себе свою сексуальність. А для деяких жінок, це, можливо, змінилося назавжди, проте реконструкція грудей після мастектомії може також забезпечити деякі жінки з душевним спокоєм і щастям вони вимагають, щоб рухатися далі у своєму житті.