натуральна косметика, як вибрати приховувачів

Ви можете бути здивовані тим компоненти, знайдені у вашому повсякденному консилер. Я, звичайно, вражені і розчаровані, тому що я використовував маскує кожен день протягом багатьох років, перш ніж зробити переклад на природний мінеральний порошок. Я відчував себе зрадженим, які я витратив тисячі доларів, які пішли для компаній, які не наплювати здоров’я і благополуччя своїх споживачів. Я тільки вибрав чотирьох хімічних випадково зі списку інгредієнтів, в консилер. Перевірте це.

1. Барвники
2. парабени
3. сечовина (імідазолідиніл) і діазолідінілмочевіну
4. пропіленгліколь

Барвники, очевидно, використовується для зміни природного кольору продукту в бажаний колір. Звичайно, барвники, природно, не походить від ягоди або фрукти, але виготовлені з різних хімічних речовин. Штучних барвників дешевше, яскравіше і більш однорідним і мають більш тривалий термін зберігання. Одним із прикладів такої групи макіяжу барвників затверджений FDA є алюміній барвників. Важко уявити собі, що будь-яке використання алюмінію барвників може вважатися безпечним.
Ці барвники сприяти безплідності, раку в репродуктивних органах, когнітивні затримки, вроджених дефектів та органної токсичності в шлунку або дихальної системи. Це один з прикладів з барвника і є багато інших, подібних їй, не кажучи вже про тих, які використовуються, які не вимагають схвалення від FDA.

Парабени є хімічні речовини, використовувані в якості консервантів. Вони естрогенних, були пов’язані з раком молочної залози і може порушити ендокринну систему. Дезодорант містить парабенів і дослідження виявили зв’язок між парабени і рак молочної залози.

Сечовина (Imidazolidinyl) і діазолідінілмочевіна є консервантами. Пам’ятаєте, коли ви були молоді, і потрібно було препарувати жабу у вашому уроці біології? Чи можете ви пригадати, що прекрасний запах, коли вони помістили жаба на вашому столі? Це був формальдегід, хімічна речовина, що використовується для збереження органів. Сечовина виробляє формальдегід.

Сечовина може викликати прискорене серцебиття в результаті подразнення дихальних шляхів. Він також може викликати наступні: депресія, безсоння, головний біль, біль в суглобах, біль у грудях, хронічна втома, депресія імунної системи і, можливо, раку (за даними клініки Майо).

Використання пропіленгліколь (розчинник), просто збиває з пантелику мене, тому що це можна знайти в нашому макіяжу, а також у будь-яких інших косметичних продуктів ми використовуємо на наших волосся, шкіри та нігтів. Вона також може бути знайдений у багатьох предметів першої необхідності як дезодоранти, мило, зубна паста та продукти харчування. Цей інгредієнт робить ваш макіяж слизьким як це відбувається з антифризом. Цей неприємний хімічний токсичні, але до цих пір вважається безпечним в невеликих дозах відповідно до FDA. Можливо малих дозах просто вбити нас більш повільно і зробити джерелом будь-якого внаслідок ускладнення менш очевидними.

Шкіра вбирає пропіленгліколь швидко і легко. Цей хімічний розчинник викликає нирок і печінки, шлунково-кишкових ускладнень і аномалії мозку. EPA вимагає від працівників передачу матеріалу носити захисні окуляри і тримати їх шкіра покрита гумовими рукавичками, але вони мають право носити це на їхні обличчя, коли вони надягають їх макіяж вранці. Ваш середній дезодорант містить надзвичайно високу кількість цієї хімічної речовини.

Всім, як я, хто не може виходити з дому без макіяжу, давайте зробимо зміни на краще і шукати природні альтернативи! Компанії, які продають ці продукти будуть змушені змінити свої інгредієнти, щоб залишитися в бізнесі, і ми будемо щасливіше і здоровіше, як тільки ми зробили правильний вибір! Можна подумати, що ви самі по собі не можуть змінити ситуацію, але як і все інше, він повинен з чогось починати!

Автор: Девід Френсіс