методи, як очистити Помазки

Багато людей використовують для гоління кисті і спеціальні мила, а не середній крем або гель для гоління, щоб отримати краще гоління можливо. Багато хто вважає, що кисті в змозі дати вам краще голитися і здатна зволожувати і тримати ваше обличчя більш гладким, ніж все, що ви могли б використовувати.

Для того, щоб зберегти ваші кисті в кращому стані ви повинні дізнатися кращий спосіб, щоб очистити його. Існують різні методи, які можна використовувати, які є ефективними і які можуть допомогти зберегти ваші кисті чистими і виглядає чудово.

Купивши нову пензлик для гоління ви також повинні придбати підставку для нього. Це дозволяє кисті, щоб залишитися незмінним брудної раковині ванної кімнати і сушити більш ефективно, дозволяючи йому випустити якої додаткової води. Це також допоможе тримати ручку від корозії або фарбування.

Будь-які плями, які можуть з’явитися на рукоятці повинні бути очищені. Тому що це метал, який Ви повинні використовувати польські металу і стару зубну щітку, щоб позбутися від них, а також, щоб зчистити залишки мила. Якщо ручка дерев’яна ви можете очікувати, щоб побачити його стають знебарвленими з плином часу.

Єдиний спосіб, щоб кисть все одно буде ефективна, якщо щетинки не зруйнували в будь-якому випадку або відсутній. Втрата пари то і нормально – але ви не хочете великих кількостях випадають. Очистіть щіткою після кожного використання і спробувати похитнути його, так що додаткова вода вийде.

Найкраще, щоб природне повітря, щоб висушити гоління щетина тому переконайтеся, щоб не поставити його в ящик або інший закритої області. Також ніколи не зберігайте його в душі або в інших місцях, де вона залишається вологою весь час.