лазерна шліфовка шкіри допоможе вам отримати бездоганну шкіру

Ви коли-небудь хотіли ви могли б мати більш ясні, більш гладкою шкірою? Лазерна шліфовка шкіри може бути відмінним способом для отримання шкіри ви завжди мріяли. Це може надати допомогу із зменшенням зовнішнього вигляду шрамів від вугрової висипки, а також розм’якшення поява зморшок навколо очей і рота.

Хочете знати, якщо ви хороший кандидат на цю процедуру? Ось що вам потрібно знати:

Що таке лазерна шліфовка шкіри?

Ця косметична процедура використовує лазери для видалення шарів, особливо навколо зморшок і плям. Лазерний посилає короткі, потужні імпульси світла безпосередньо на цільовій частини. Це дуже ефективно, швидко і безпечно.

Є кілька програм, де ця процедура не може бути кращим варіантом. Не рекомендується для позбавлення від розтяжок і при цьому це не рекомендується, коли людина має багато поточних акне. Крім того, ті, з смаглявим можете не побачити значні поліпшення в нерівномірні відтінки або інші проблеми з лазерної шліфуванням шкіри.

Чи існують інші види?

Два найбільш поширених виду робляться або з вуглекислим газом (CO2) з лазерним або ербіевого лазера. CO2 процес є кращим для зниження шрами, родимки, рак шкіри, і великий сальних залоз носа. Ербія з них більш ефективний при глибоких зморшок на обличчі, шиї і грудей, а також питання лікування для тих, з темними тонами. Час загоєння скорочується при використанні ербіевого близько тижня, а не два тижні з тих CO2.

Як вона виконується?

Шліфування процедури вниз в амбулаторії з пацієнтами, які отримували тільки місцевої анестезії супроводжується свого роду заспокійливе. Оброблювані ділянки будуть пульсує з балками, поки всі необхідні шари не будуть видалені. Весь процес займе 2 години або менше.

Що таке для відновлення як?

Вам буде надіслано додому після цієї процедури з обробленою області, охоплені стерильні пов’язки. Вони будуть вилучені через кілька днів, а потім ви будете зобов’язані мити області від двох до п’яти разів на день або з солоною водою або розчином оцту, а також застосовувати мазь крем, щоб запобігти утворенню скоринки.

Там будуть якісь почервоніння на оброблених ділянках, особливо якщо великий регіон була направлена. Це буде зникати з плином часу, але, можливо, не повністю стихають до шести місяців після процедури. Червоні здається, зникають швидше для тих, з більш темним тоном шкіри над що мають більш справедливою тонів. Макіяж можна носити протягом цього часу, щоб допомогти приховати почервоніння.

чи є ризики?

Є кілька ускладнень, які можливі з лазерної шліфуванням шкіри. Одна з найбільших ризиків є гіпер-і гіпо-пігментації, тобто загострення або втрата кольору в обробленої області.

Це частіше зустрічається у людей з темною шкірою. Часто його можна лікувати і зів’яне, але є ще невеликий ризик, що зміни можуть бути постійними.

Є також незначним ризиком інфікування при лікуванні зору, а також непривабливих рубців. Переконайтеся, що ви повністю обговорити всі ризики, пов’язані з лікарем, перш ніж приймати рішення, якщо ця процедура підходить саме вам.