зробити свій будинок більш водяній бані misturizing

Люди часто вважають, збирається спа, щоб насолодитися ванни з більш високим зволожуючим ефектом. На жаль, комплекс спа-послуг, часто дуже дорогі і вимагає, щоб ви витрачаєте багато грошей. Однак, це не означає, що ви не можете насолоджуватися купанням час із зволожуючим водяній бані тільки за високих витрат. Ви можете зробити деякі трюки у ванну води у вашому будинку для того, щоб змінити його, щоб бути зволожуючим водяній бані як те, що ви маєте на спа-салоні. Ви можете зробити це в кілька простих кроків, так що ви не знайдете будь-яких труднощів забезпечити це певний тип ванни води у вашому будинку.

Всякий раз, коли ви турбуєтеся про сухий проблемної шкіри, ви можете змінити свою звичайну воду в воду для ванни легко. Те, що ви повинні надати у вашій ванній кімнаті тепла вода замість гарячої води. Тепла вода допоможе вам багато, щоб відкрити пори в шкірі, тому волога може бути легко вбирається. Однак, ви повинні обмежити час витримки тільки протягом приблизно 20 хвилин або менше. Замочування ваше тіло у теплій воді в більш тривалий час буде сухою шкірою, а не зволожують її.

Наступне, що ви повинні підготувати є масляній ванні. Можна також використовувати рослинні або інші види рослинних масел, щоб замінити його. Перемішують протягом приблизно дві чайні ложки олії з теплою водою ванну. Ви також повинні помітити, що різні масла буде добре працювати для різних рівнів сухості шкіри. Ви можете використовувати календули, зеленого чаю, або соняшниковою олією, щоб світити зволожуючим ефектом. Якщо ви бажаєте мати середній ефект, ви можете розглянути регулярні рослинним маслом або мигдальним маслом. Тим часом, якщо вам потрібно мати важкі зволожуючий ефект для вашої шкіри, ви можете змішати авокадо, кунжуту, зародків пшениці, або касторову олію. Визначте стан вашої шкіри спочатку, щоб визначити найбільш підходящий тип масла для змішування з водою.

Проте, ви можете також замінити масло з вівсяними пшениці, рисові висівки, або чай. Займе деякий кількість вівса і місце це марлю сумку. Покладіть його в теплу воду, щоб дати заспокійливу і зволожуючу допомогти. Ви також можете використовувати цей мішок вівса для очищення вашого тіла, як мочалкою. Або, ви можете занурити його в друшляк за допомогою окропу, як чай в пакетиках.

Крім того, ви також можете зробити свій власний чай ванну для того, щоб зберегти більше грошей і витрат. Ви можете використовувати нарізані пакетик запечатані з залізом або невеликих відкритих витканий подарунок сумку. Ці мішки буде здорово тримати ванну чай добре. Крім того, ви також можете вставити листі чаю або ромашки в чайній м’яч. Помістіть його в теплу воду ванни і отримати ефект.

Просто шляхом надання тих предметів домашнього вжитку, ви можете легко отримати воду зволожуючі ванни як те, що Вам подобається в спа-салон. Звичайно, вони можуть допомогти вам заощадити більше грошей. Хочете спробувати?