знаменитий аромат знижка будинків Франції походження духів і одеколону

Починаючи з давніх єгиптян, китайців до римлян, духи завжди відігравали значну роль в маскуванні їдкий запах і зробити людину відчувати себе спокійно. З віків Франція була найбільшим виробником духів. Невелике містечко Грасс саме називається «парфумерної столиці світу” за те, що численні і виробництві парфумерних парфумів відомих брендів у Франції.
Франції, де, як правило, більшість людей отримують їх аромат модну експертизу.

Франція з її екзотичним і яскравим духів і одеколонів, завжди були на крок попереду решти світу. Франція виділяється на ринку для неї парфуми відомих брендів і сприяє істотної частини до економіки країни.

L’Oreal групи, найбільшого в світі виробника косметики, слід деякі з відомих французьких виробників ароматів, такі як Джорджіо Армані, Палома Пікассо, Ralph Lauren, і Lancome, щоб назвати декілька. Не забуваючи, що виробник Louis Vuitton-Moet-Hennessy-також пропонує вражаючий оборот круглий рік у цій країні. Щороку Франція вводить нові парфуми на світовому ринку. Деякі з відомих і варто відзначити, парфумерних брендів у Франції:

• Thierry Mugler Le Parfum
Thierry Mugler, народився 1948 році в Страсбурзі, Франція модельєр, фотограф і творець компанії дизайн одягу з однойменною назвою. Створила духи і одеколон брендів, включаючи: Angel Парфуми, Чоловіки Кельні, безневинний, Mugler Cologne, Кельн B Чоловіки, Ангел Сад Зірок Парфуми, чужорідні види парфумерії, Чоловіки Літня спалах Кельні, Mugler Cologne Літні спалаху, Інокентій Духи спалаху Літо, Інокентій Секретна Парфуми, ICE Чоловіки, Eau де Стар Парфум, і Інокентій Ілюзія.

• дизайн будинок Іва Сен-Лорана
Ів Сен-Лоран був алжирського походження французький модельєр, який вважався одним з найвидатніших постатей у французькій моді у 20-му столітті. Список духів і одеколону він виробив продукції є: Baby Doll Парфуми, Baby Doll Лаки Гра, Cinema Парфуми, джаз Кельні, куроса тіла Кельн, Кельн куроса, послухати живий джаз Кельні, Nu Парфуми, парфуми Opium, Париж Духи, опіум Кельні, Rive Gauche Парфуми, парфуми Y, YSL Парфуми, Yvresse Парфуми, Yvresse Legere Парфуми, Сексі Прекрасні духи, і деякі інші

• Дизайн Дім Nina Ricci
Народилася Марія Nielli в Турині, Італія, в 1883 році, вона переїхала до Флоренції зі своєю родиною у віці 5 років, а потім до Франції в 1895 році у віці 12 років. У віці 13 років вона почала навчання в кравчині. Вона продовжувала переслідувати її любов до моди і всьому її підліткові роки. Вона вийшла заміж за ювелір Луїджі Річчі в 1904 році, ставши, таким чином Марія Річчі. У них була дитина на ім’я Роберт. У 1908 році Ніна приєдналася до будинку Raffin в якості дизайнера і залишався там протягом 20 років. Вона стала партнером Raffin, а потім перейшов до створення власного будинку дизайн в 1932.The будинок Nina Ricci був заснований Марія Річчі та її сином Робертом в Парижі в 1932 році. Деякі з її аромати включають: Deci-Dela Духи L’Air Du Temps Парфуми, Духи Любов у Парижі, прем’єр Jour Парфуми, L” Du Temps повітря Любов заповнює Парфуми, Духи Нана, і записка D’Homme,

• Дизайн будинку Van Cleef Arpels і
Van Cleef & Arpels, стиль якого визначається гламуру і жіночності, завжди було пов’язане з модою і Haute Couture. Аромат Бренди цього дизайнера включає: Eau De Cologne царя, перші парфуми, парфуми Murmure, Царя Кельні, Van Cleef Кельні, Van Cleef Парфуми, першого кохання Духи, Духи Birmane, Les Saisons Par Van Cleef, і перший потік L’ETE Літні духи

• Оскар де ла Рента
У віці 18 років він переїхав до Іспанії, де він навчався живопису в Академії Сан-Фернандо в Мадриді. Він швидко змінив свою увагу на моду. Живучи в Іспанії, він зацікавився в світі дизайну і почав накидати для провідних іспанських будинків моди, який почав шлях до своєї великий успіх. Деякі з його аромати включають: Вторгнення Парфуми, Кельн Оскар, Оскар Pour Lui Кельні, Rosamor Парфуми, так де ла Рента Парфуми, Духи Volupte, Оскар Червоного Orchid Парфуми, Оскар і Золотий Оскар Духи Pink Lily парфуми, щоб назвати декілька.

• Ungaro
У 1965 році за сприяння швейцарського художника Соні Кнапп та Олена Бруна Fassio, Emanuel Ungaro відкрив свій власний будинок моди в Парижі. Деякі зі своїх знаменитих парфумів і одеколонів є: Явище Парфуми, Явище Кельні, Desnuda Парфуми, Духи Diva, і Ungaro III Кельні.

З початку старту аромат ринку, Франції та їх знамениті французькі дизайнери були покласти всі види час в дизайн духів і одеколону пляшок. Маючи на увазі цільового покупця кожного аромату упакований в багато прикрашених і пляшки. Серед усіх, флакон парфумів виробництва французький модельєр Жан-Поль Готьє варто згадати. За те, що формується у вигляді жінки, парфуми придбали величезну популярність.

Численні французькі магазини і відзначив сайти рекламувати і продавати ці знамениті фірмові духи Франції. Ці парфуми відомих брендів у Франції експортуються у великих масштабах і відома у всьому світі за їх приємний аромат.