жирна шкіра як це ефект акне і як це може бути надана допомога

Як правило, акне впливає на людей з жирною шкірою, яка є причиною по гіперактивністю сальних залоз (сальних залоз). Ваші сальні залози виробляти натуральні масла, які зберігають шкіру зрошуваних в більшості частин тіла (НЕ долонях або підошвах), але жирна шкіра, вони, як правило перевиробництво шкірного сала (нафта) на обличчі, шиї, грудях і спині.

З цих областей, ніс найбільш постраждалих, а потім підборіддя і лоб. Існує розумне пояснення цих областях виробляє більше нафти, ніж інші ділянки тіла. Ніс має найбільший пори, після чого обидва підборіддя і чола. Деякі люди, природно виробляти більше нафти, ніж інші і різні тригери збільшити цей видобуток нафти.

Один з цих тригерів є гормональний дисбаланс, який виникає частіше в період статевого дозрівання, після вагітності. Гормони, що виробляються в цей час стимулює сальні залози, що іноді призводить до перевиробництва натуральних олій.

Стрес впливає на видобуток нафти в чому таким же чином. Надлишки масла заповнення пір і ловить сміття (бруд) у них. Це, у свою чергу, викликає реакцію, аналогічну реакції алергічну реакцію на шкірі.

Сверблячка, як правило, спочатку, це викликає подряпин, яка не тільки додає більше сміття і бактерій, але заохочує запалення. Запалення (припухлість в даному випадку) викликає пори подальшого близько, блокуючий можливість виходу для захопленого токсинів. Це вимагає особливого догляду, щоб створити оптимальні умови для шкіри до самовідновлення і почати регулювати видобуток нафти.

Важливо пам’ятати, що деякі природні масла необхідно для вашої шкіри утримувати вологу, як передбачається. За сушіння шкіри призводить до його виробляти більше нафти в спробі замінити таку необхідну вологу, яка була вилучена. Багато хто з більш ніж лічильник і приписані продукти для жирної шкіри і акне сухої шкіри занадто багато. Краще, щоб очистити кілька разів на день теплою водою з м’яким миючим засобом, ніж це повинно використовувати агресивні хімічні речовини на шкіру.

Створення оптимальних умов для зцілення означає зменшення запалення, прочистити забиті пори, і тримати пори безкоштовну подальшого пастці нафти і сміття. Очевидно, що перший крок повинен полягати в зниженні запалення. Холодні компреси можуть допомогти цьому. Перш за все, необхідно ретельно вимийте з м’яким миючим засобом.

Чисто органічний мед відмінно підходить для цього, тому що це природний антибактеріальний миючим засобом. Це очищення має бути зроблено після пробудження і перед сном щоденно; Місце на один або два більше меду миє в свій розклад ще краще.

Почати, поклавши вологу ганчірку для миття посуду у вашому холодильнику.
Масаж приблизно столову ложку меду в крихітних колах по всьому обличчю, даючи вугруватої сфері додаткової уваги. Нехай мед сидіти протягом декількох хвилин і змийте теплою водою (гаряча вода подразнює шкіру і подальше розгорається).

Візьміть мочалку з холодильника і покладіть її на обличчя на хвилину чи дві. Це зменшить набряк і попереднього прання видалила зайву нафту поверхні і сміття, так що це не буде додано до вже забиті пори.
Зніміть мочалку і повернути його в холодильнику.

Тепер отримати столову ложку меду і змішайте чайну ложку цукрового піску з ним. Натріть цією сумішшю все обличчя акуратно, знову ж використовуючи крихітні круги і звертаючи особливу увагу на вугруватої районах.

Ретельно змийте теплою водою.
Отримати мочалкою і покладіть її на обличчя знову, після видалення хвилину чи дві.
Застосувати ромашки тонера на вашому обличчі.
Застосувати хороше органічне зволожуючий крем, щоб особа, в даному випадку, хороший означає органічне зволожуючу створений для жирної шкіри (у нас є різні рецепти зволожуючий але ви також можете купити ці готові). Це важливий крок, хоча він, здається, суперечить видалення нафти.

Застосовуючи зволожуючий крем, ви допомагаєте вашій шкірі залишаються змазаними, який допомагає вашому видобуток нафти стала збалансованою. Ніколи не використовуйте зволожуючі креми і лосьйони, які на основі спирту, тому що це насправді сушить шкіру, створивши цикл необхідність у вашій шкірі.

Якщо ви носите макіяж, переконайтеся, що ви використовуєте на водній основі, макіяж, тому що на масляній основі макіяжу має тенденцію закупорювати пори. Завжди знімайте макіяж перед сном, залишивши макіяжу на обличчі всю ніч, як правило, розтерти його в пори, як ви тріть обличчя на подушці під час сну.