давайте інновацій зуби зубний протез

Зубний імплантат, як протези, які розставлені у щелепу, щоб провести заміну зуба або моста. Він часто використовується в людях, які втратили зуб через захворювань пародонту, травми або гнилий зуб. При розгляді імплантату, то краще поговоріть зі своїм стоматологом в Ньюпорт Біч відразу. Вони є експертами, зрештою, добре обізнані про стоматологічної допомоги та гігієни. Ця стаття покаже, що зубний імплантат робить і що його переваги.

Що вона може робити?
Зубний імплантат може бути заміна одного або декількох зубів, не впливаючи на прилеглих зубів. Воно може також сприяти і покінчити з необхідністю для знімних протезів, забезпечення більш недоторканими і зручні протези. Насправді це гарна ідея для літніх людей, у яких є протез, як чищення зубів артеріальної не буде ніяких проблем.

Види зубних імплантатів:
Є два види зубних імплантатів, ендостальною і поднадкостнічного імплантату. У ендостальною імплантату штучний зуб буде імплантований в кістку. Ця процедура включає в себе різні типи пристроїв: гвинт, циліндр, і леза. Ці пристрої хірургічно поміщається в кістку, так що вам не потрібно, щоб видалити його при чищенні. Це хороший варіант для людей, які втомилися від їх очищення знімних протезів.

У поднадкостнічного імплантату штучний зуб буде імплантований в кістку. Це знаходиться на верхній щелепі з металевою опорою виступаючий через ясна для захоплення протеза. Поднадкостнічние використовуються людьми, які не в змозі носити традиційне протеза через мінімальної висоти кістки. Запитайте свого стоматолога в Ньюпорт-Біч, який тип імплантату є найкращим для вас.

переваг:
Зубні імплантати краще, ніж звичайний протез, коли мова заходить про ваших відсутній зуб або зуби. Коли справа доходить до естетичних, зубні імплантати, як ваші власні зуби, і він навіть відчуває, як ваші старі зуби. Крім того, це добре для залишилися здорових зубів, оскільки немає ніякої необхідності жертвувати своїм здоров’ям. Зубні імплантати дійсно пропонують великі довгострокові переваги для здоров’я порожнини рота.