вчитися, щоб побалувати себе

57 років і підвищення малюка, який є радістю і благословенням для мого життя, я повинен сказати, що час від часу я отримав отримати повністю акцентував. Будучи стиліст і ріс у моєї матері і тітки Салон краси я дізнався дуже молодий, як піклуватися про свою шкіру і як моя тітка би сказати, як чепуритися.

Ми, як жінки повинні навчитися піклуватися про своє Я, щоб зустріти новий день, що ми знаємо, буде мати свої злети і падіння. Я хотів би поділитися з вами, як я дізналася, щоб добре виглядати, почувати себе добре і готовий до мого день з посмішкою кожен день.

Я поклав мій трирічний в ліжку в 8:30 вечора, і переконатися, що всі його потреби піклуються, але якщо він вирішує діяти, я передати його тато, який знає, як це важливо для мене, щоб піклуватися мене.

Я йду в мою ванну і поставити на релаксацію музику, запалити свічки і запустити мою ванну. Я вмиваюся і використовувати високу якість догляду за шкірою, які коштують дорого, але зберегли зморшки на затоку. У 13 років моя тітка був свій магазин і був візажистом. Вона почала мене на продукти, які тримали мене від прищів і як зберегти мою шкіру м’якою і красивою. Вона також наполягають, що я в обличчя пором кожні 3 до 4 днів. Так що я взяв її раду і наступний по її стопах Я особи художником, і був догляд за обличчям номер в моєму власному салоні. Я б масаж, очищення, парові, тон, відшаровується, і використовувати високі якості лосьйони на моїх клієнтів, але найголовніше я б навчити їх кроки, щоб піклуватися про свою власній шкурі.

Для моїх ніг і рук я використовую архів ноги і ноги лосьйоном щоночі і шкарпетки вироби в ліжко, це була одна з моїх матерів трюки передав мені, але так смішно, як це звучить моя вона розмістить лосьйон на руки і спати з рукавички, щоб зберегти вологу дюйма Я роблю це, але не щоночі. Він працює спробуйте і ви прокидаєтеся з досить м’якими руками. Не забудьте подати нігті, а якщо ні кольору принаймні, ясно верхній шар, щоб захистити їх. Я додаю верхнього шару кожен день протягом 4 або 5 днів, а потім почати все спочатку.

Тепер, якщо ви дійсно хочете бути готовим швидко вранці отримати ці рожеві гумові валики піни і навчитися спати в них. Тепер це мій прийняти ваш чоловік трохи використання отримання, але коли він бачить кінцевий результат він просто можете отримати корисна для вас лягати в ліжко з шкарпеток на, рукавички і роликами у волоссі. Мій чоловік має відмінне почуття гумору, і він чекав, щоб я вийшов з ванної і сфотографував мене. Вся моя родина досі сміються кожен раз, коли ми бачимо цю картину. Мені потрібно близько 30 хвилин, щоб зробити це, але більша частина мого дня.

Вранці я встаю за 30 хвилин до всякого іншого, і у мене чашку кави, і роблю щодня відданість, і поговорити з моєю вищою силою, а потім я відчуваю себе добре, добре виглядати, і готові до особі, що на моєму шляху. Це не має значення, якщо ви товстий, худий, або красивим. Ви можете бути тим, ким ви хочете бути Заглянь у своє дзеркало щодня і кажуть, що я, хто я, і я люблю, хто я, і ви побачите себе гідності рости, ніколи не порізати сам вниз, або бити себе вниз . Встаньте високий, посміхатися і навчитися любити, хто ви.

Мій тато завжди говорив мені, що якщо ви робите щось 10 разів поспіль це увійде в звичку, тому я закликаю вас, щоб спробувати це протягом 10 днів, і подивитися, якщо ви не дивіться краще відчувати себе краще, і любити себе тільки шляхом прийняття раз вам потрібно, щоб розслабитися і побалувати себе. Кожен з нас має право піклуватися про наших потребах, щоб бути сильними і здоровими, щоб піклуватися про нашу сім’ю.