волосся-Як отримати волосся, які зроблять одного заздрісним

Як отримати волосся, які роблять інші заздрісні? Які якості необхідні для цього? Як управляти волосся так, що він залишається здоровим на всі часи і як уникнути пошкодження волосся? Деякі важливі питання, які необхідно відповісти, щоб отримати волосся, які роблять інші заздрісні. Ось кілька простих порад-

догляд за волоссям Порада 1

Кисть м’яко. Не розчісуйте мокре волосся. Розплутати волосся пальцями ніжно. Будь-яке грубе дію призведе до пошкодження кутикули і викрити валу. Це викликає довгострокове пошкодження волосся. Тримайте вашу кутикулу здоровим і половина бою виграна. Кутикули, як стіни будинку. Якщо стіни будинку потужними буде залишатися сильним, інакше все прийде.

догляд за волоссям Порада 2

Здорові кутикули-управляти здоров’ям кутикули використовувати відпустку в кондиціонері. Не використовуйте агресивні миючі засоби або мило на волоссі. Уникнути всіх типів хімічної обробки і уникнути тепла в максимально можливій мірі. Всі процедури хімічного пошкодження кутикули. В іншому випадку вони не будуть працювати. Зберігати далеко від сонячного світла, бо сонце пошкодження волосся. Носіть капелюх, яка не дозволяє світлу увійти. Всякий раз, коли ви йдете на плавання в морі, надіти захисний ковпачок і приймати ванну відразу після цього. Хлор в басейні може привести до пошкодження волосся. Візьміть захисту від цього. Після купання в басейні, використовувати миючий засіб, який нейтралізує хлор. Якщо ви не зробити ці кроки, ви можете навіть страждають випаданням волосся.

Ось деякі невеликі підказки, щоб захистити ваші волосся. Подібно Риму, хороші і здорове волосся на голові не будує на день. Намагайтеся щодня і отримати заздрісні погляди інших.

Ця стаття тільки в інформативних цілях. Ця стаття не призначена для медичної консультації, і він не є заміною для професійного медичного ради. Будь ласка, зверніться до лікаря для вашої медичної проблеми. Прохання слідкувати за будь-яку пораду в цій статті, лише після консультації з лікарем. Автор не несе відповідальності за будь-який результат або пошкодження внаслідок інформації, отриманої з цієї статті.