Як виглядати краще

Косметика речовин, що використовуються для підвищення або захистити зовнішній вигляд або запах людського тіла. Косметика включає догляд за шкірою креми, лосьйони, пудри, духи, губна помада, нігтем і ніг лак для нігтів, очей і обличчя макіяж, завивка, кольорові контактні лінзи, фарби для волосся, лаки для волосся і гелі, дезодоранти, дитячі товари, масла для ванни, міхур ванни, солі для ванн, масла і багатьох інших видів продукції. Їх використання широко поширене, особливо серед жінок в західних країнах. Підмножина косметики називається “макіяж”, яка насамперед належить до кольорової продукції, призначеної для зміни зовнішнього вигляду користувача. Багато виробників розрізняють декоративна косметика і косметика по догляду.

Виробництво косметики в даний час домінує невелика кількість багатонаціональних корпорацій, яка виникла на початку 20 століття, але розподіл і продаж косметики поширена серед широкого кола різних підприємств. Продуктами і ліками США (FDA), яке регулює косметики в США визначає косметики як: “призначений для застосування до людського тіла для очищення, прикрашати, сприяючи привабливості або зміни зовнішнього вигляду, не зачіпаючи структуру тіла або функцій.” Таке широке визначення включає, а також будь-який матеріал, призначений для використання в якості компонента косметичного продукту. FDA спеціально виключає мило з цієї категорії.

Перші археологічні свідчення використання косметики знаходиться в Єгипті близько 3500 р. до н. Стародавні греки і римляни також використовували косметику. Римляни і стародавні єгиптяни використовували косметичні засоби, що містять ртуть отруйна і часто приводять. Біблійній книзі Естер описує різні косметичні процедури, а також.

У західному світі, появою косметики було в середні століття, хоча зазвичай обмежуються використанням у верхніх класах. Використання продуктів краси було засуджено в деяких точках у західній історії. Наприклад, в 1800-х роках, макіяж був в основному використовується повіями, і королева Вікторія публічно заявила макіяж непристойною, вульгарною, і прийнятні тільки для використання акторами. Адольф Гітлер сказав, що обличчя жінки живопис була для клоунів, а не для жінок раси панів.

До середини 20-го століття, косметика, почали широко використовуватися жінками майже у всіх індустріальних суспільствах по всьому світу. Косметика були в експлуатації протягом тисяч років. Відсутність регулювання виробництва та використання косметичних засобів призводило до негативних побічних ефектів, каліцтва, сліпоту і навіть смерть протягом століть. Прикладами цього є поширеним використанням білил (свинцеві білила), щоб покрити особа в епоху Відродження, і сліпота, викликана Приманка Lash туш на початку 1900-х.

У всьому світі щорічні витрати для косметики оцінюється в 19 млрд. дол США. З великих фірм, найстаріший і найбільший з L’Oreal, яка була заснована Євгеном Шуллер в 1909 році, як французька компанія Нешкідливі Фарба для волосся. Ринок був розроблений в США в 1910-х роках Elizabeth Arden, Helena Rubinstein і Max Factor. Ці фірми були об’єднані Revlon незадовго до Другої світової війни і Estée Lauder відразу після.
Як і більшість промисловості, косметичних компаній чинити опір регулюванню з боку державних органів, як FDA, і лобіювали проти цього протягом багатьох років.