Ліпосакція може поліпшити результати живота

Ви зробили деякі дослідження і виявив, що ваші варіанти для затягування і сплощення живота є ліпосакція або підтяжка живота. Тим не менше, кожна процедура сама по собі не можуть бути ефективними у виробництві бажаних результатів, так що ви будете робити?

Розглянути комбінацію з двох. Ліпосакція, коли виступав у концертних з живота, може значно поліпшити результати і дати вам ви хочете подивитися. Отже, як це працює і це безпечно?

Перш за все, важливо зрозуміти, як кожна процедура працює окремо, щоб подивитися, як вони працюють разом. Підтяжка живота включає в себе видалення надлишку шкіри, типовий результат екстремального схуднення або вагітності.

Хірург робить розріз в лобкової області, тягне шкіру жорсткою, і надлишок відрізаний. Поки він має доступ, хірург маніпулює і контури області живота і зміцнює ослаблені м’язи. Ліпосакція використовує трубку, вставлену в, під шкіру і висмоктує жир кишень.

Використовуючи процедури, хірург може створити більш Гладка форма в області живота. Наприклад, ви, можливо, ще Вперті жирні кишені залишилися, які перешкоджатимуть гладкою виду животик.

Ліпосакція також використовується для створення симетрії після підтяжка живота. Після того, черевного преса є гладкими і твердими, ваші стегна може виглядати більше, ніж будь-коли. Ваш хірург може схуднути всі ваші лінії спільно з живота, так що ви можете отримати, що завидний пісочний годинник фігура.

Об’єднуючи ці дві процедури не без протиріч. Тим не менш, дослідження, проведені незалежними хірургів і результати, не показали ніяких додаткових ризиків від їх об’єднання. Ключ повинен прийняти всі запобіжні заходи необхідні, наприклад, підтримка хорошого припливу крові до клаптя і підтримка час процедури до безпечного мінімуму, і дуже добре інформовані про ризики.

Якщо хірург виконав їх разом раніше, він буде знати про ці ризики і заходи обережності. Так що це важливо, що ви переконаєтеся в тому, що він був успішним операцій до вашої, і дізнаєтеся, що були результати.

І при будь-якої операції є ризик. Можуть виникнути ускладнення від наркозу або від самої процедури. Хірург не є непогрішним. Таким чином, це має важливе значення для вашої безпеки, що ваш хірург є сертифікованим і ліцензію на виконання пластичної хірургії.

Якщо він має досвід в цій області, і ви слідувати його після відходу інструкції, ви можете вибити двох птахів одним каменем. Це означає йти під ніж тільки один раз, з одного періоду відновлення для обох процедур.

Підтяжка живота у поєднанні з ліпосакції є відмінним способом, щоб отримати гладкі контури ви шукаєте в області живота і навколо стегон і стегна. Перш ніж зробити операцію, переконайтеся, що ви закінчили, які мають дітей і може підтримувати ваш поточний вагу.

Втрата або набирає вагу зіпсує результати і викликають більше пошкоджень шкіри і м’язів або заподіяти більше провисання шкіри. Ці процедури дають вам можливість відчувати себе добре про ваше тіло. Коли ви будете готові, взяти назад своє життя і знайти вашу впевненість у собі в організмі, що ви завжди хотіли.