Лазерне видалення рубців позбавити свій організм від шрамів

Кожен шрам має свою історію, і, хоча це може бути розважальною, більшість людей не хочуть, щоб переказати історію кожного разу, коли вона піддається в громадських місцях. З усією серйозністю, вони можуть бути болісними, незручно, і джерелом глибокої проблеми з самооцінкою. Лазерне видалення рубців може бути корисним у скороченні їх зовнішній вигляд і вирішення більш глибоких фізичних і емоційних ефектів, які часто супроводжують їх.

Що викликає шрами?
Коли шкіра пошкоджена, вона проходить через природний ранозагоювальну процес, який включає запалення, зростання тканин і вироблення колагену. Завдяки цьому процесу шрами практично зникають з плином часу.

Але іноді пошкодження шкіри є дуже серйозним і деякі відхилення в цьому процесі може статися залишаючи більше постійних нагадувань. Деякі приклади загальних відхилення включають над виробництвом або під виробництво колагену. При цьому і інші порушення мають місце, постійних рубців може статися.

Який шрам у вас є?
Є три види рубців: атрофічні, келоїдні і гіпертрофічні.

* Гипертрофическая типів рожеві, підняв маркування, які залишаються всередині контуру від їх первісної площі рани. Вони є твердими і можуть погіршити або поліпшити протягом довгого часу.
* Келоїди червонувато-фіолетові, підняв каліцтвами, які виходять за контури первісної площі рани. Вони тверді і більш очевидним, на людей з темний колір шкіри, а також може погіршуватися з плином часу.
* Атрофічні рубці поглиблення в шкірі, викликані від стирання або часто є результатом певних станів шкіри або захворювань, таких як акне.

як можна Лазерне видалення рубців допомогти?
Всі три типи каліцтв можна успішно лікувати шляхом лазерної обробки. Важливо відзначити, що це лікування не буде повністю усунути марки, але може значно зменшити їх зовнішній вигляд.

Як же Лазерне видалення рубців роботу?
Кваліфіковані фахівці направлять лазером на шкірі, а іноді і його околиць. Лазер забезпечує високу концентрацію світлової енергії, яке видаляє шар шкіри, щоб дати тілу свіжий вигляд. Абляції шар шкіри буде поступово замінений і шрамами області з’явиться більше навіть за кольором і фактурою.

Ця процедура також стимулює зростання відповідної кількості колагену в нижні шари шкіри. Залежно від тяжкості та виду маркування, людині може знадобитися повернутися для додаткового лікування.

Лазерне видалення рубців не для всіх
Деякі люди не можуть бути хорошими кандидатами на лазерне лікування. Ті, у кого світла шкіра може принести користь набагато більш від лазерного лікування, ніж ті, з більш темної шкіри. Крім того, деякі захворювання шкіри, такі як дерматит і псоріаз може дискваліфікувати людини від лікування. Є також препарати, які не слід приймати під час прийому лікування.

Будь-яка людина, який стурбований або відчуває себе сором’язливим про піднятою, зростає, або видний шрам, необхідно консультуватися з сертифікованих і досвідчених дерматолога, щоб побачити, якщо це лікування є можливим рішенням.

Лазерне лікування рубців може значно зменшити поява шрамів і дати вам більш гладкою, ясніше шкіри. Ця техніка не для всіх, але для тих, хто відповідає критеріям, він може зробити доленосне значення.