Головна воша

Головна воша є одним з видів воша, яка живе і харчується у волоссі людини. Є кілька різних видів вошей, але Головна воша може бути самим дратівливим. Головна воша найчастіше зустрічається у дітей, тому що це може бути так легко розповсюджуються, як правило, шляхом обміну щітки для волосся з людиною завшівелі. Головна воша не несе ніякої хвороби, яка робить практично нешкідливі, хоча дратує, в той час як інші, такі як воші платтяні воші можуть виконувати певні види захворювань.

Як вони поширюються

Головні воші не мають ніг цей стрибок і не може літати так містять вошей може бути досить легко надаючи вам слідувати довірених методів. Вони поширюються через голову до голови контакту з іншою людиною, яка є воші, і саме тому люди, які знаходяться в контакті з іншими регулярно, як діти в школі, вважаються більш високий ризик. Головні воші переходити від одного до іншого одержувачу протягом декількох секунд. Оскільки вони не можуть літати вони здатні повзати дуже швидко, деякі до 30 сантиметрів (12 дюймів) на хвилину.

ознаки педикульозу:

Один із способів сказати, якщо у когось є зараження вошами, якщо вони сверблять голові багато, це не може бути інфекція вошей. Це може бути, що вони страждають з лупою, але це один з основних симптомів зараження вошами.

Ще одна ознака, щоб виглядати ладу або повністю розрядилися яйця дотримувався волоски, які ростуть, ці буде виглядати невеликі шматочки лупи може бути що завгодно від білого до коричневого кольору.

Остаточний знак воша посліду, які виглядають як штраф чорний порошок, який зазвичай можна побачити на подушки і простирадла.

Життєвий цикл головний воші близько 6 тижнів, це з яйця закладаються до життя дорослого кінцях. Нижче наводиться розбивка цього життєвого циклу:

1) Яйця відкладаються і від 7 до 9 днів інкубації

2) Мавка (новонародженого Головна воша) проходить через 3 етапи до досягнення повноліття

3) дорослий, який тепер називається головний воші, проживає в протягом приблизно тридцяти днів, самка Головна воша може лежати від 3 до 6 яєць на день протягом цього часу

домашні засоби і лікування кінчиків Головна воша:

1.Avoid від шкідливих хімічних речовин.

2.Mix свіжого лимонного масла і кокосового (рівних кількостях). Застосувати м’яко на вашому волоссі. залишити принаймні 2 до 3 hrs.and мийте голову.

3. У 2 чайної ложки сік лайма, додайте 2 чайної ложки часниковою пасти і застосувати його на всьому протязі Вашої шкіри голови. Тримайте протягом 45 хвилин, а потім вимити.

4. Використання оцту i.e мити вас волосся. А також з використанням свіжого соку петрушки.

5. Застосування Суміш з 50% гасу і 50% води для волосся у вигляді лосьйону. Залиште принаймні від 6 до 4 годин. (Домашнє засіб від головного воші)

7. Тримайте ваше оточення голови чиста, видалена Головна воша (воші).

8. Мийте волосся теплою яблучним оцтом. Потім накрийте голову.

9. Ним, оливкова олія, олія чайного дерева і т.д., які можуть бути використані для лікування головного воші.

10.person не поділяє все від одягу, пальто, капелюхи, рушники, гребінці.

11.Regular пральні постільної білизни та щітки і гребінці в гарячій мильній воді буде знищити залишилися вошей.