як зберегти вашу шкіру, як зморшки, наскільки це можливо

Кожен хоче мати велике виглядають шкіри. Хоча деякі речі знаходяться поза нашим контролем Є багато речей, які ми можемо зробити, щоб допомогти зберегти нашу шкіру виглядати молодо.

Ми не можемо нічого з цим вдіяти генетики. Деякі раси віку краще, ніж інші, деякі типи шкіри і шкіри відтінків старіють повільніше і деякі люди просто мають хорошу шкіру природно. Давайте поглянемо на те, що ми є контроль того, що може зробити величезну різницю в тому, як виглядає наша шкіра.

По-перше, стара приказка, що краса неглибоко це брехня. Краса починається з внутрішньої сторони правильне харчування і зволоження. Є хорошу здорову їжу буде пройти довгий шлях, щоб забезпечити вам здоровий вигляд шкіри. Уникайте жирної фаст-фуду, що нічого робити не буде, але причиною проблеми догляду за шкірою. Пийте багато води, щоб тримати своє тіло і ваша шкіра правильно гідратованих і не курять! Якщо ви курите, кинути палити. Куріння віці ваша шкіра дуже швидко.

Інша річ, яку ви повинні зробити, це обмежити вплив сонця. Деякі люди, здається, бути в змозі взяти на сонці краще, ніж інші, але, як правило пошкоджень ПС шкіру. Засмага це реакція організму на пошкодження, як і черстві форми, коли ви робите важка ручна робота руками або на ногах танцюристів. Так що носити капелюх і хороший сонцезахисний крем, коли ви знаходитесь на вулиці.

Ще один великий крок, що багато людей ігнорують це очистити вашу шкіру щодня. Це має бути одним з перших речей, які ви робите вранці і останнє, що перед сном у нічний час. Це дозволить зберегти ваші пори від засмічення і видалити бруд і надлишки масла. Використовуйте гарний миючий якості, а не тільки милом і водою.

Інша справа, вам потрібно буде зробити, це застосувати тонера після миття, щоб видалити залишки миючого засобу, затягніть пори і підготувати шкіру до зволожуючим кремом. Так само, як миючі та зволожуючі креми ви хочете вибрати той, який відповідає вашому типу шкіри.

Для денного зволожуючого ви можете вибрати один з вбудованим сонцезахисним кремом, а вночі ви можете застосувати багатшими і товщі зволожуючий крем, щоб ваша шкіра отримує найбільшу користь під час сну.