як вибрати основу для жирної шкіри

Багато хто думає, що жінки носять макіяж, щоб приховати наші плями і поставити на підробка, пластикові, як особа. Справа в тому, що макіяж, при використанні права, покликана викликати природні елементи вашого обличчя і їх акцент. Замість того, щоб кошти, щоб покрити наші обличчя, він насправді працює, щоб поліпшити свою вже унікальні і красиві риси. Один із самих основних частин макіяжу є правильний вибір фундаменту. Без права фундамент, решті макіяж не виглядатиме правильно. Одна з головних речей, які ви повинні враховувати при виборі фундаменту характеру вашої шкіри. Це суха або жирна? Якщо у вас жирна шкіра, то ви б, напевно, зазнали деякі невдалі спроби знайти хороший фундамент. Ось деякі поради макіяж слідувати при навчанні, як вибрати основу для жирної шкіри:

Вибір правильної формулою заснування:

Перше, що вам потрібно буде зробити, це знайти формулу підстави, що буде зручно, щоб надіти. Це бере терпіння. Однак, є кілька правил слід пам’ятати при виборі заснування: Завжди майте на увазі, що жирна шкіра зазвичай працює найкраще з фондами, які зроблені з порошків, мінералів і рідини, які висихають на матовою поверхнею. Тримайтеся подалі від формули, які використовують такі слова, як “мерехтіння” або “росяній”.

Тестування, тестування і повторне тестування:

Наступна порада макіяж слідувати є свого роду методом проб і помилок системи. Наприклад, у мене пішло не менше 10 спроб, перш ніж знайти ідеальну основу для повсякденного моєї жирної шкіри. І як правило, ніколи не буває одна досконала формула. Мій фонд змінюється залежно від того, як моя шкіра відчуває себе в той момент, погода, і час year.The єдиний реальний спосіб дізнатися, якщо ваш фонд буде відповідати вашій шкірі це спробувати кілька різних видів. Для перевірки того, фонд підійде вам не тільки перевірити його на лінію підборіддя, необхідно також, щоб чекати протягом декількох хвилин, і дивитися на нього при денному світлі. Це тому, що масла на шкіру б змінити колір основи. Ось чому іноді ви знайдете ваше обличчя темніше, ніж інші частини тіла, коли ви носите фундаменту. Якщо, як я, ви, як правило, мають більш темний Т-зону, а також, ви також повинні вибрати відтінок, який є одним відтінок світліше, щоб компенсувати. Справа в тому, що якщо у вас жирна шкіра зазвичай потрібно два різних відтінків, “базовий” відтінок, який має той же колір, як ваша шкіра (на нижній щелепі) і більш легкого затінення для вашого Т-зоні. Цей світлий відтінок може також використовуватися для контурної особи.

Деякі з кращих брендів основу для жирної шкіри Bobbi Brown, Clinique. M.A.C і Laura Mercier. У них є багато видів основу так просто піти в магазин і запитати. Якщо вам не подобається або ви не впевнені про продукт вони рекомендують, просто сказати: “Спасибі, але я буду думати про це.” або “Спасибі, я буду чекати, мені потрібно подивитися, як ця основа виглядати і відчувати себе на моїй шкірі на деякий час.”

Там немає необхідності, щоб купити продукти на місці.

Налаштування вашого фонду:

Якщо ви знайшли ідеальний фундамент, Ви повинні були б зробити його останнім протягом дня. Останнім кроком буде встановлення вашого фонду з порошком. Якщо ви знайдете за допомогою так званих напівпрозорі (але білого кольору) розсипчаста пудра робить ваше обличчя сіре, виберіть жовтий колір пороху, або якщо ви з темнішою шкірою, оранжевого або коричневого кольору пороху. Вибір жовтого або оранжевого бази розсипчасту пудру не зроблено ваше обличчя більш жовтий / помаранчевий. Мені особисто подобається діапазоні Боббі Брауна сипучих порошків, які дуже природний вигляд, особливо для тих з нас, азіатського чи африканського походження, або T.Le Клерк у вільні порошки, які зроблені з тонкоподрібненого рисове борошно, яку я знаходжу дійсно поглинають світяться від вашого обличчя.

Пам’ятайте, терпіння і практики є ключовим, коли знайти свій ідеальний відтінок основи.