факти історії ароматів

Сьогодні жінки мають аромат шафи принаймні шести різних парфумів, а не одного підпису духів, тримаючи одну спеціальних парфумів для нагоди моментів.
Продукти, які підвищують почуття шкіри і запах тіла були високо цінується в будь-якій культурі. Це цікаво відзначити, що духи пройшла повне коло і сьогодні все більше і більше з нас шукають високої якості ароматерапії ароматичні масла використовувати точно так само, як це робили наші предки. Кінці 19 століття була перша справжня ера духи, оскільки ми знаємо, що, коли нові аромати були створені через досягнення в галузі органічної хімії знання. Синтетичні продукти духи були використані замість деяких важко знайти або дорогий інгредієнтів.

Аромат концентрація залежить від того, скільки фактичної ароматні масла (натуральний або синтетичний) використовуються у формулі.

Parfum / Парфуми (15% – 30%) висока концентрація (Останній приблизно від 5 до 6 годин)
Парфумованої води (8% до 15%) Більше Концентрація (останній від 3 до 4 годин)
Туалетна вода (4% до 8%) Середня концентрація (триває близько 2 до 3 годин)
Одеколон (2% до 5%) менше концентрації (триває близько 1 до 2 годин)

Типові продукти тваринного походження, використовувані в парфумерній включають боброва секреції бобра і ціветті від кішки ціветті, мускус від чоловічого кабарги, амбра від кашалотів. Всі вони використовуються в якості фіксаторів і додати невизначеним таємниці до запаху в той же час.

Парфуми, як кольору і одяг, який ми носимо, дає нам можливість визначити і акцент на наш настрій і почуття, а також проект щось настрої і почуття ми бажаємо.

У той час як кожен з нас постійно розвивається істоти, хто відчуває різні настрої в різний час у різній інтенсивності, ми підтримуємо постійний внутрішній емоційний ядро, яке може бути виражене в багатьох творчих шляхів.

Написаний: Синтія paintner
www.greenstar06.com