трансплантація волосся брів

Брови займають дуже помітне місце на обличчі і мають вирішальне значення для появи області навколо очей. Вони обрамляють очі і служити важливим естетичним орієнтиром між оком і фронтальної лінії росту волосся шкіру голови. Значна втрата або зміни в брову щільність волосся, як правило, дуже помітні і можуть бути досить тривожним. У той час як брови форми і стилі змінюватися з плином років, тонкі або рідкі брови зазвичай не естетично бажаною.

Трансплантація волосся до брів може бути зроблено як для чоловіків, і жінок. У той час як зазвичай робиться для брів втрачена через травму (рвані рани, avulsions, опіки), хвороба (гніздова алопеція, trichilomania) або віку (стоншення волосся), це також може бути зроблено для косметичного посилення (потовщення брів і / або розширення хвіст), а також. Тонкі брови у жінок відбувається від вродженої худорбі і обмежені можливості для брів рости або втрати волосків брів через надмірне вищипування.

Татуювання втраченого або тонкі брови дуже поширений метод, який просто і швидко зробити з негайним результатом. На жаль, татуювання брови часто виглядають дуже неприродно з менш ніж ідеальних матчів кольору. З часом татуювання часто зникає, перетворюючись на синьо-чорний колір, який ще біднішими кольору матчу. Брови татуювання, чи не легко знімається і я зазвичай не радив цього робити. Краще зробити трансплантацію волосся прямо в татуйованою шкіри.

Пересадка волосся на брови більш тонкої технікою, яка використовується в шкіру голови пересадки волосся. Він заснований на двох важливих принципах, окремі трансплантатів фолікулярної і точне розміщення в унікальну форму і орієнтацію брів волосків. У той час як брови не велика (порівняно з шкіри голови), прибирання та розміщення індивідуальних фолікулів в брову ретельна процедура, яка може зайняти майже так само довго, як шкіра голови сесій пересадки волосся.

Розміщення і належного кутами волоссі є ключем до хороших, природно виглядають брови трансплантації. Брова має волоски, які мають унікальні орієнтацій в різних частинах брів. Волосся у верхній частині середини брів вказує вгору до лінії росту волосся, а волосся на хвості, як правило, вказують на вухах. Брова волосся також орієнтовані так само, як перо з верхньої частини брови спрямований трохи вниз, а нижня частина трохи вгору формування невеликого гребеня.

Трансплантація волосся брів може знадобитися більше однієї сесії щеплення, щоб отримати кращі результати. Не всі фолікули повністю виживати кожен щеплення сесії і оптимальної щільності брів може зажадати другий набір трансплантатів. Моя мета, щоб отримати кращий результат за один раз, не два, а зростання волосся пересадки і щільності не є повністю передбачуваним. Другий сесіях щеплених не зробив протягом одного року після першого, щоб дати оптимальний час для волосся, щоб рости і для пацієнта, щоб пристосуватися до змін у зовнішньому вигляді брову.

Волосся використовується для трансплантації брів йде від голови. Оскільки більшість волосся шкіру голови грубіша, ніж тонкі волоски брів, донор сайту, як правило, взяті з волосся на голові прямо за вухом. Волосся на голові в цій області тонше і краще підходить для брів. Кожна брову зазвичай потрібно від 50 до 75 пересадки волосся, іноді до більш ніж 100 в брову залежно від цілей пацієнта. Ці пересадки волосся, як і інші частини голови, буде продовжувати рости протягом всього вашого життя і повинні бути обрізані регулярно. З часом, пересаджені волосся голови буде взяти на себе деякі з характеристик волосся і брів зростання сповільниться. (Брови волосся росте приблизно вдвічі менше, ніж волосся скальпа)

Майте на увазі, що, хоча пересадка волосся брів буде видно відразу після процедури, волосся прикріплені до валу фолікула випаде. По суті, фолікул Пересадка робиться і волосся є гарною ручкою, щоб розмістити їх. Стрижень волосини швидко пролити залишивши брови, дивлячись, як це було до процедури. Ріст волосся з фолікула потрібно не менше 3 місяців, щоб стати видимим знову і від 6 до 9 місяців, щоб рости і побачити кінцевий результат.

Там немає істотного відновлення після процедури, ніж деякі інші кірки брови, а іноді і невеликі верхню повіку пухлина або синець. Там немає пов’язки використовували на бровах, крім мазі, щоб тримати їх вологими протягом перших декількох днів. Зазвичай можна повернутися до роботи через кілька днів.

Як видно, трансплантація волосся брів вимагає набагато більшої прихильності і терпіння, ніж методи брови татуювання. Але якщо хтось шукає найбільш природний брів результат, особливо для молодої людини, трансплантація волосся брів може бути хорошим довгостроковим рішенням.