природним є кращим – самий утішний форми

Брови створюють утішно рамка для очей і надають балансу до лиця. Стрункі брів також може відвернути увагу від того, що ви вважаєте, дефектоскопи типу близько посаджені очі і широкий ніс. По-перше, подумайте, що ви не хочете: Невелика, надмірна tweezed брови; пуголовка брови з товстим внутрішнім кутом і майже неіснуючу лінію, або брови tweezed в неприродній формі півмісяця. Такі деформовані ліній створюють несприятливий рамка для очей і зменшити ваші зовнішністю. Наприклад, занадто тонкі брови може зробити ваш ніс здаються ширше, пуголовок брови надають борознили вираз на вашому обличчі, і півмісяцем брови додасть вашому обличчю поява постійного страху.

Обмежте видалення волосся діяльність між ними, внизу, так і на зовнішні краї брів. Формування вище брів може призвести до квартирі, archless, неприродний вигляд лінії.

Тепер розглянемо, що ви хочете: реалістичний рядок, наступну вашу природну форму брів. Зрештою, коли справа доходить до утішно форми, природа, можливо, зробили велику частину роботи за вас.

Підготовка зривати

Готові підтягнутися ті брови? Завжди майте на увазі, що ваша мета зробити майже все, що ви народилися. Кращий час, щоб вискубувати брови після душу або ванни, коли ваші волосся є самими гнучкими; це зробить для більш легкого і менш болісно вищипування.

Якщо у вас є особливо чутливою шкірою, вважають оніміння області брів з актуальних анальгетик, такий як Anbesol до вищипування.

Пінцет напоготові

Стояти чи сидіти перед дзеркалом. Природне світло є ідеальним, але яскравий штучне світло також працюватимуть. Визначити очевидним безпритульні волосся між бровами, під бровами, а на зовнішні куточки брів. Використання гарного захоплення пінцетом, зрозуміти окремі волоски біля своїх коренів. З швидкими, різкими рухами, вирви волосся в напрямку він росте.

Поради щодо стилізації

При необхідності робити незначні зміни форми. Якщо ваші очі не близько посадженими або широко розставлені, брови повинні починатися у внутрішнього куточка ока і наприкінці трохи за зовнішній кут ока. Видалення волосся розумно вздовж нижньої брів створює більше кришкою простір, роблячи маленькі очі здаватися більше і більш відкритою.

Якщо ваші очі близько посаджені, розглянути можливість початку брови кілька волосин далі від внутрішнього кута ока. Створення більш широкий простір між бровами імітує зовнішній вигляд середньої посаджені очі. Якщо у вас широко розставлені очі, створити ілюзію середньому посаджені очі, починаючи брів ближче до носа, а потім видалення декількох зайвого волосся з лоба закінчується. За допомогою пензлика або брів стара зубна щітка, щітка брови вертикально. Обрізати будь окремі волоски, що помітно більше, ніж інші. Оскільки ми старіємо, наші волосся брів часто ростуть довші і неслухняні. Іншими словами, коли ви 30, ваші брови можуть виглядати охайно, без оздоблення, в той час як у віці 50 років ви можете знайти численні волосся потребують відсікати!