поширені питання про ортодонтії, підтяжки і Invisalign для дорослих

Якщо ви доросла людина, яка ніколи не мав задоволення з фігурними дужками поставити на ваших зубів, ви можете бути бажаючи вам могли повернути час назад. Багато дорослих, які не зробили? Т у ортодонтії працюють, коли вони були молодші шукаєте, щоб це було зроблено як дорослий. Стає часто можна побачити дорослих з брекети, і з досягненнями в ортодонтії, це навіть легше, щоб ваші зуби поправив, ніж це було раніше. Якщо ви розглядаєте цю процедуру, ви повинні зробити деякі дослідження, щоб переконатися, що ви будете отримувати необхідні вам послуги, і що ви знаєте, що ви отримуєте в. Розуміння відповіді на ці запитання й відповіді, це хороший початок.

Запитання і відповіді № 1 про Invisalign: Я чув багато про Invisalign. Що це таке? Invisalign в основному і невидимий лоток, який виправляє ваші зуби. Ви залишаєте його в рот у всі часи, за винятком їжі і пиття. Вона поступово перебудовує ваших зубів. Лоток часто змінювалися як ваші зуби стають рівніше. Важко побачити його, коли в роті, так що багато дорослих воліють мати Invisalign зроблено, тому що у них немає збентеження носити підтяжки на їх старшому віці.

Запитання і відповіді № 2 про скобах: Буде дужки дійсно випрямити зуби, якщо я дорослий? Так, підтяжки дійсно буде працювати. Переконайтеся, що ви обираєте ортодонта, який має значний досвід роботи з лікуванням дорослих з брекети.

Запитання і відповіді № 3 про Invisalign: Чи можу я мати Invisalign зробити, якщо у мене є кілька мостів? Це може перешкодити вам бути кандидатом на Invisalign. Ваш ортодонт зможе сказати вам, якщо ви можете використовувати Invisalign.

Запитання і відповіді № 4 про скобах: Що робити, якщо у мене були фігурні дужки, але мої зуби криві знову? Ця ситуація характерна для багатьох дорослих. Invisalign є варіантом для людей, які мали фігурні дужки в їх юності. Invisalign успішно випрямлення ці зуби.

Запитання і відповіді № 5 про Invisalign: Мені подобається ідея Invisalign, але мені не подобається вартість. Чи є якісь варіанти для мене? Багато людей поєднують з Invisalign дужки, які можуть зменшити витрати на ІТ. Перевірте з вашим ортодонта для ваших варіантів.

Запитання і відповіді № 6 про Invisalign і підтяжки: Чи буде страхування сплачують або за те чи ці процедури? На жаль, більшість страхових планів не платитиме за ортодонтичні роботи на дорослих. Перевірте з вашої страхової компанії просто щоб бути впевненим. Більшість ортодонтів запропонує плани виплат, так що вам не доведеться платити за всю роботу відразу.

Запитання і відповіді № 7 про Invisalign: Чи справді більшість ортодонтів в змозі зробити Invisalign процедури? Тому що це відносно новий спосіб, щоб випрямити зуби, переконайтеся, що ви знайдете ортодонта досвід у використанні Invisalign на дорослих зубів. Ви повинні отримати безкоштовні консультації від декількох ортодонтів, в який момент ви можете звернутися за досвідом, посилання і фотографії своїх пацієнтів, які мали успіх з Invisalign. Переконайтеся, що ви відчували себе комфортно з рівнем досвіду ортодонта ви виберете.