отримати рецепт контактні лінзи

Контактні лінзи не мають однаковий розмір для всіх, вони не “один розмір підходить всім”, і саме тому вам потрібно офтальмолога, щоб сказати вам який розмір вам потрібен, так що лінзи не зашкодить вашим очам.

Відвідування офтальмолога повинно бути зроблено, навіть якщо ви просто хочете змінити бренду на ваші контактні лінзи, і він повинен перевірити, якщо розміри такі ж, від бренду до бренду. Якщо ви були окуляри раніше, а тепер ви хочете лінзи, то не ходи вибрати собі пару контактних лінз, так як рецепт на окуляри, відрізняється від однієї для лінз, і ви не зможете вибрати правильну лінзи для Вашої очей.

Для отримання рецепта, ви повинні записатися на прийом до лікаря і запитайте його, якщо він може дати вам рецепт на контактні лінзи і якщо рекомендується бренд є національною, які можна придбати в будь-якому місці. Загалом, рецепт має певний бренд, який не може бути замінений.

Те, що ви повинні зробити, це бути обережними на те, що прописує лікар, коли мова заходить за бренд лінз, оскільки багато з них намагаються нав’язати купити лінзи від them.When лікар пропише вам рецепт ви повинні бути обережні, щоб бути для контактних лінз, а не для окулярів, і ви повинні знати, що у вас не буде нічого підписувати, що ваш лікар дає вам, будь відмову.

Якщо лікар говорить вам, що рецепт процес не готовий, тому що процес підбору не є повним, він міг би мене правильно. Це відбувається з тими, які ніколи не зношується контактні лінзи досі, або тим, хто змінив бренд контактних лінз. Якщо жоден з цих випадків не відбувається, то це не нормально, щоб ваш лікар сказав, що.

Ви можете отримати ваш рецепт факсом або по телефону, і лікар не може відмовити вам у цьому, з тієї причини, що це не можливо. За законом, вони зобов’язані це зробити. Для них це привід, щоб відвідати їх магазини, тому що ви можете купити лінзи від них.

У вас є можливість отримати рецепт, коли ви хочете, вам не доведеться платити ніяких зборів. Це незаконно для будь-якого лікаря, щоб попросити його пацієнти цього. Після ваших лінз процес підбору буде зроблено, ваш лікар повинен дати вам копію рецепту (ви не повинні просити про це, це їхній обов’язок зробити це), і він не може попросити додаткові гроші, щоб зробити це. Це в законі, це ваше право на її отримання.

Після періоду носіння контактних лінз для тесту, ви можете купити лінзи і її коробки, де б ви хочете, а не тільки з лікарем.