нові досягнення в області догляду за шкірою технології відновлення шкіри допомога, поки ви спите

Сну є критичним для тіла. Заощаджуйте на ньому і тіло не буде працювати на оптимальному рівні. З швидко розвивається сьогоднішнього способу життя, багато жінок відчувають підкреслив відмови і потребують ніч, щоб розпакувати і, як дослідження показують, допомогти відновити зовнішній вигляд шкіри-пошкоджень.

Недавнє дослідження вивчає зв’язок між емоційним стресом і його вплив на шкіру знайшов цікаву кореляцію. Клінічне дослідження, проведене вченими Estée Lauder показала емоційний стрес дійсно може пригнічувати здатність шкіри відновити її вологість бар’єр. Вологи бар’єр захищає шкіру від навколишнього середовища і допомагає запобігти втрати води. Наприклад, дослідження показали, що серед здорових заміжні жінки, ті, хто відчував емоційно підкреслив, і не вважають себе щасливими були повільніше відновлення бар’єру вологості, ніж їх колеги в щасливому шлюбі і самотніх жінок.

На додаток до емоційного стресу, шкіра стикається натиском інших щоденних нападів, як сонце і забруднення навколишнього середовища, які можуть викликати подальше пошкодження, що може призвести до видимі ознаки старіння. Навіть дерматологічні процедури, такі як мікродермабразія і пілінг гліколевої кислотою, може залишити шкіру виглядати червоною і роздратованою, які можуть призвести до ознаки передчасного старіння, таких як лінії і зморшки.

ремонт і відновлення

“З гарячковий спосіб життя сьогодні, багато жінок знаходять способи омолодити свій розум і тіло за допомогою вправ, масажу або навіть медитації. Нове дослідження показує, що наша шкіра потребує того ж періодичному” імпульс “, говорить Гвен Flamberg, краси Фітнес-директор журналу.

Ремонт поява існуючих пошкоджень шкіри став новий фронт у боротьбі з ознаками передчасного старіння. “Найбільш важливим механізмом у боротьбі з видимою старіння шкіри є можливість допомогти підтримку та сприяння природні процеси відновлення шкіри”, говорить д-р Даніель Мейс, віце-президент глобальних досліджень і розробок, Estée Lauder. “Таким чином, шкіра здатна краще захистити себе”.

Більшість щоденних схем по догляду за шкірою, однак, не включають в себе інгредієнти і технології, які допомагають шкірі поява оговтатися від серйозних стресів. Недавні дослідження, проведені з Estée Lauder і Страсбурзького університету у Франції показує концентрованої антііррітантамі може допомогти відновити оптимального виду шкіри. Ці потужні антііррітантамі були включені до Estée Lauder Розширений Ніч Ремонт концентрат Відновлення Підвищення лікування, щоквартально 21-нічного догляду для напружених шкіри, які зазнали впливу хронічного або надмірного сонця, забруднення навколишнього середовища, екстремальних температур або інтенсивного дерматологічних процедур, таких як мікродермабразії та хімічного пілінг. Як тіло спить, Estée Lauder Розширений Ніч Ремонт концентрат йде на роботу поліпшення кольору шкіри назад в оптимально здоровий вигляд.

це в числах

Клінічні дослідження показали, що це не просто мрія. Після мікродермабразії, Estée Lauder Розширений Ніч Ремонт концентрат значно скоротити видимі почервоніння шкіри. Шкіра, яка була попередньо оброблена Estée Lauder Ремонт ніч Розширений Концентрат повернувся в нормальний стан протягом п’яти днів, в порівнянні з до двох тижнів при відсутності лікування. При використанні в якості попередньої обробки на сонці, протягом 24 годин після дії, обробленої шкіри з’явилися 38 відсотків менше, червоний, порівняно з необробленою шкірою. Через два дні після перебування на сонці, необроблена шкіра залишилася червона на вид, в той час як шкіри, обробленої Estée Lauder Розширений Ніч Ремонт концентрат з’явився відновлений і не показала видимих ​​ознак роздратування.

Так, надувають подушку, ліг на спину і розслабитися. З досягненнями сьогоднішніх в сучасній науці, ремонт зовнішнього вигляду пошкодження шкіри ніколи не було простіше.

Стрес може призвести до пошкодження шкіри і привести до ознаки старіння.