знаючи вашу шкіру і підтримку його

Доклавши трохи знань, можна захистити і захистити тонку красу одного, AOS шкіри. Так як шкіра не охоплює велику кількість вологи, запобігаючи шкіру від висихання є найбільш важливим фактором. Для підтримки гнучка, тонка і красива шкіра, потрібно з’їсти теплий дієті, що містить справедлива пропорція топлене масло, вершкове масло і оливкове масло, і користь кислий, сольові і солодких смаків (солодкий предмети, такі як фрукти, що не рафінованого цукру), щоб поліпшити свою шкіру, оскільки вони допомагають у балансуючи тілом.

Слід уникати сушки продуктів, таких як крекери. Слід також випивати від шести до восьми склянок теплої води протягом усього дня і повинні є достатньо солодкі, соковиті фрукти. Лягаючи спати до часу (до 10 вечора) вкрай заспокоює Vita тип шкіри і буде мати вкрай позитивний вплив на один, шкіри AOS. Уникайте чищення торгує, які роблять шкіру сухою (наприклад, на спиртовій основі миючих засобів) і виконувати масажні масла до одного, AOS повне тіло вранці до душа. Коли в збалансованому стані, здоровим і щасливим шкіра має красивий, кілька рожевих або золоте сяйво, як би освіченим зсередини.

Шкіра складається з 3 основних шарів:

1) епідерміс

2) дерми

3) гіподермі

Епідерміс шар, який людина може побачити з його / її очі і як він / вона стає старше, помітні зміни відбуваються, які приховані від одного, вид AOS. Наприклад, шкіра тоншає поступово з плином часу, особливо в області очей. Це відомо як ворона, AOS ноги. Для деяких це є відзнакою і зрілості, а для інших вони просто потворні ліній. Тим не менш, ми говоримо, що кожен вік має свою власну красу, а перші сліди на вашій шкірі не повинно розглядатися з жахом, але вітали з прийняттям зрілого менталітету і тонких переживань. Деякі косметика може просто повторно згущуватися шкіри, але процедура проріджування неминуча.

Колаген, розташованих у дермі допомагає в підтримці пружною і вологою шкірою, але з періоду часу це волокно ламається для створення ліній і зморшок. Вплив ультрафіолетових променів прискорює цю процедуру, а у зв’язку з тим, що мало косметики дійсно може досягти дерми, думка, що косметичні може скасувати цей розвиток є необгрунтованим. Найбільш відмінний спосіб відкласти тонких ліній і зморшок є обмеження однієї, AOS введення ультрафіолетового випромінювання.

Підшкірну клітковину, самий нижній рівень, між м’язами і дерми. Сильний потік крові дозволить забезпечити добробут цієї частини шкіри і допомогу в боротьбі старіння.