давайте як фізичні тренування впливають на ваше волосся

Регулярна фізична активність було доведено, що добре для здоров’я, проте вона не може бути настільки велика, для вашого волосся. Коли ви тренування, особливо на вулиці, ви піддаєте ваше волосся до спеки, бруду і поту. Ці три речі зберегти ваші волосся від здорових шукає своїх кращих. Але, звичайно, це не означає, що ви не повинні проявляти взагалі. Будучи підходять дуже важливо, але так виглядає приголомшливим! Ось декілька порад про те, як ви можете бути як:

Знімаю капелюха. Розробка з вашими волоссям під капелюхом замикає вологу і додає волоссю вологими. Якщо ви завжди ставили капелюх на регулярні тренування, це може викликати тертя на лінії росту волосся, які потім можуть привести до ламкості волосся. Кращим варіантом буде наносити на волосся аксесуарів, таких як пов’язки, які виготовлені з матеріалів хорошої якості, як атлас, органічний бавовна або органза. Ці зберегти ваші волосся від вашого обличчя, все ще дозволяючи волоссю дихати. Якщо ви турбуєтеся про сонце, виберіть області, де ви можете насолодитися тінню надаються дерев або просто зробити ваші тренування в закритому приміщенні.

Стиль його. Зверніться за порадою від довіреної професійного догляду за волоссям або вашого улюбленого перукаря про те, що зачіска буде чудово доповнить ваш спосіб життя-це включає в себе тренування режиму. Розклад зустрічей з нею в останній день вашої тренування тиждень, так що вона може бачити ваше волосся в його гіршому. З бездоганний крій, вам більше не доведеться турбуватися про пошкодження волосся навіть при самих енергійних тренувань.

Прямо вгору. Якщо у вас пряме волосся, ви можете вибрати з широкого спектру аксесуарів для волосся, щоб зберегти ваші волосся. Ви можете покласти його у хвіст і додати заколки тримати короткі нитки від падіння. Ви можете також використовувати легкий еластичний тримач зберегти ваші волосся від вашого обличчя.

Пін-ап, дівчинка. Якщо у вас кучеряве волосся, ви можете спробувати закріплення його всякий раз, коли ви працюєте від’їзду. Залиште контакти на місці, поки ваша сушить шкіру голови, щоб допомогти зміцнити ваші локони.

Перемістити його навколо. Якщо у вас завжди є своє волосся у хвіст, коли ви тренування, спробуйте перемістити положення хвіст навколо. Тримати його на тому ж місці викличе ваше волосся стрес і в кінцевому підсумку призвести до поломки. Виберіть аксесуари для волосся, що буде залишатися на місці без зачеплення на вашому волоссі.

Вірте чи ні, аксесуари для волосся можуть бути ваші друзі тренування! Ободки, заколки для волосся та хвостик власників може допомогти зберегти ваші волосся здоровими так само, як ви працюєте, щоб зробити своє тіло здоровим! Крім цього, ви будете отримувати у формі під час шукає казкові.

На останнє зауваження, чи не боріться з вашим волоссю! Деякі люди схильні вважати, що їх волосся має бути повністю ідеальним весь час. Або вони підкреслити, так за отримання стиль, який йде врозріз з природним зростанням їх волосся. Але це все про те, щоб кілька коригувань, щоб ваше волосся працювати на вас. З напруженої діяльності, як розробка, ваше волосся може згорнутися калачиком згодом. Просто використовуйте для догляду за волоссям для розширення і керувати своїми кучерями і піти з ним. З іншого боку, якщо ваш падає плоска після тренування, просто спробуйте Обсягу продукту для створення ліфта ви шукаєте.