гінекомастія хірургії

Пластична хірургія зазвичай асоціюється з жінками, але в останні кілька років все більше чоловіків переживають пластичної хірургії. Майже всі процедури пластичної хірургії для жінок, які доступні для чоловіків, але відбувається з метою збереження найбільш ознак мужності людини. Один з найпопулярніших пластичної хірургії для чоловіків збільшення грудей. Провідні хірурги Phoenix пластикової часто виконують збільшення грудей у ​​вигляді зменшення грудей, щоб позбавити гінекомастії. Багато чоловіків можуть помітити повноту грудей або набряк навколо статевого дозрівання, у той час як більшість розвиватися надлишкової тканини молочної залози і жиру пов’язане зі збільшення ваги або старіння це відомо як стан, який називається гінекомастія. При гінекомастії присутній або є молодь розвивається раптово через медичне обстеження має бути зроблено для того, щоб визначити причину гінекомастії. Деякі причини гінекомастії є порушення в гіпофізі і яєчках, використання марихуани та інших рекреаційних наркотиків може призвести до гінекомастії. У більшості випадків немає ніякої певної причини чоловічого збільшення грудей. Якщо гінекомастія зберігається тільки на одній грудей медичне обстеження робиться для того, щоб виключити рак грудей у ​​чоловіків.

Тампа пластичних хірургів добре обізнані, що гінекомастія може бути відмінним джерелом самосвідомості для чоловіків. Чоловіки з гінекомастія часто намагаються втрата ваги, грудні навчання та інші вправи з невеликими грудьми досі успіху. Пластична хірургія усуває чоловічих грудей і відновлює впевненість в собі. Є кілька методів для лікування гінекомастії кожного різні, і, щоб відповідати індивідуальним потребам терпіння. Гінекомастії може означати фізична особа має надлишковий жир молочної залози, надлишок шкіри молочної залози, надлишок заліза молочної залози або будь-яка комбінація з трьох.

Провідні Сан-Дієго пластичних хірургів часто говорять, коли жир переважає одна й еластичності шкіри добре ліпосакції є кращим лікуванням. Якщо є поєднання зайвого жиру і молочною залозою, ліпосакція пряме видалення залози через невеликий розріз в ареоли часто використовуваного методу. Гінекомастія, яка складається з надлишку шкіри можуть знадобитися додаткові розрізи. Встановити величину стиснення шкіри або усадки очікується після залозі і видалення жиру. При надмірному непружної шкіри в шкіру гінекомастія відновленням розрізи навколо соска або в інфрамаммарной надбавка на більш крайніх випадках.

Сертифікований пластичний хірург Нью-Йорку говорять після операції гінекомастія слід очікувати, мають невеликі труби зливний розміщені в порядку, щоб уникнути скупчення рідини. Труби часто видаляються три або чотири дні після процедури. стиснення одягу або стиск жилет слід носити в будь-якому місці від двох до шести тижнів після оп. Після операції можна очікувати, щоб повернутися до роботи протягом трьох-п’яти днів після операції.