Як мати здорову шкіру – та інші часто задаються

Ви хворі і втомилися від усіх маркетингової галасу, що кожен новий продукт по догляду за шкірою оточений? Ви пробували один крем за іншим, жоден з яких поставляється на свою обіцянку здорової і красивої шкіри? Ну, ви можете проігнорувати все це, і дізнатися відразу ж, як мати здорову шкіру легко. У цій статті я відповім на деякі з найбільш поширених питань, що стосуються здоров’я шкіри.

Як мати здорову шкіру?
Для здорової шкіри, важливо, що ви здорові зсередини. Тільки якщо ваше тіло має всі необхідні поживні речовини, ваша шкіра буде здоровою і красивою. Для початку в тому числі свіжі фрукти та овочі у вашому раціоні. Вони будуть надавати всі вітаміни і мінерали для здоров’я вашого організму і шкіри. Яблука, апельсини, червоний виноград, шпинат, брокколі і капусти у вашому раціоні.

Як я можу захистити свою шкіру від шкідливого впливу сонячних променів?
Сонце шкодить нашій шкірі в двох напрямках. Один з них, вона висихає нашої шкіри і пошкодження клітин шкіри. Це призводить до сухої і зморшкуватою шкіри. Два, його УФ-промені викликають пігментні плями з’являються на нашому обличчі і руках.

Щоб захистити шкіру від пошкоджень все це, переконайтеся, щоб застосувати хороший екран сонця з SPF 15 або більше, коли ви виходите на сонце. Носіть сонцезахисні окуляри і широкий капелюх, щоб захистити обличчя від прямих сонячних променів.

Що антиоксидантів треба робити з моєю шкірою?
Забруднення, що наша шкіра піддається кожен день містить багато вільних радикалів. Ці шкідливі радикали пошкодити нашій шкірі широко. Харчування антиоксидантних продуктів, багатих, як шпинат, помідори і ягоди можуть допомогти у скасуванні поза впливом вільних радикалів.

Є простий спосіб зробити все це?
Найкращий варіант, як мати здорову шкіру, щоб з’ясувати, хороший крем, який може робити все це природним і здоровим способом. Наступні інгредієнти були визнані ефективними:

Вакаме – Це бурих водоростей Японського моря є здоровий омолоджує шкіру. Живить шкіру, забезпечуючи безліч мінералів і вітамінів. Насправді він містить у 15 разів більше кальцію, ніж молоко. Воно також допомагає в підтримці шкіру гладкою і пружною, запобігаючи розпад гіалуронової кислоти в ньому. Він також захищає шкіру від забруднень і ультрафіолетових променів сонця.

Nanobelle CoenzymeQ10 – Це потужний антиоксидант, який захищає шкіру від дії вільних радикалів.

Cynergy TK – Cynergy TK зберігає шкіру еластичною і пружною, сприяючи зростанню колагену і еластину в шкірі.

Maracuja – Це спеціальний екстракт плодів натуральне пом’якшувальну. Живить шкіру і не дозволяє йому стати занадто сухий або жирної.

Тепер, коли ви знаєте, як мати здорову шкіру, почати з цих простих кроків для здоров’я шкіри. Дізнайтеся, хороший, натуральний крем для підвищення вашої режим догляду за шкірою і подивитися, як здорові і красиві ваша шкіра стає в мить ока!