Якщо ви хочете красиву шкіру, а потім кинути палити

Молодий і ніжній шкірі те, що ми всі хотіли б мати. Але, це майже неможливо досягти під час паління, як куріння впливає на шкіру більше, ніж будь-який інший речовини. Коли я помітив це відбувається зі мною перше, що я зробив, було кинути палити.
Як кинути палити і чому це так важко
Сигарети містять нікотин, викликає сильну залежність. Цей токсичний отрута має здатність змінювати стан вашої мозкової діяльності в просторі кілька секунд, і це впливає на те, ми звертаємо увагу, думаю, є, справлятися зі стресом, і відчувати задоволення.
При тривалому застосуванні сигарети, мозок і тіло звикає до підвищеним рівнем нікотину. Якби я не палив, я б почав відчувати симптоми відміни і буде несвідомо говорив собі «Ти потрібна сигарета» для того, щоб підтримувати свій рівень нікотину.
Як куріння впливає на ваше тіло
Є 3000 хімічних речовин у сигаретах. Вони впливають на ваш рот і може викликати рак там, так само як і в ваших легенів. Одна з багатьох хімічних речовин в димі, ціаністий водень, то нападає на підкладці з легких, розпалюючи їх і викликаючи кашель, хронічні курця. Курці в 10 разів більше шансів отримати рак легенів і емфіземи, ніж у некурящих.
Куріння сигарет викликає серйозні пошкодження кровоносних судин. Моє кров’яний тиск буде йти вгору і моя кров була згортання легше, коли я курив. Це викликало бляшок на стінках артерій мого, яке могло б призвести до серцевого нападу. На щастя, я кинув поки не стало надто пізно.
Якщо ви хочете рекламувати проти старіння, кинути курити
Нижче перераховані наслідки куріння на шкіру:
– Зморшки форми в області губ і області навколо очей від зморщування губ і закриття очі від диму.
– Строго сухої шкіри: куріння сильно зневоднює шкіру, що також сприяє зморшок. Ви будете мати потребу в лікуванні сухої шкіри, щоб змінити цю ефект.
– Прискорене старіння: окису вуглецю в крові збільшується, коли ви курите, сприяння віці викликаючи вільних радикалів в шкірі.
– Зниження кисню: куріння зменшує приплив крові до шкіри, тому що нікотин судини кровоносні звужуються, також вносить внесок у старіння
– Зниження рівня вітаміну С: паління знижує рівні вітаміну С в організмі. Без вітаміну С організм не в змозі виробляти колаген для відновлення своєї шкіри, і вітамін С є потужним антиоксидантом. Руйнують ваше тіло вітаміну С аналогічно роздачі природних сироватки молоді вашого тіла.
Ліквідації наслідків куріння на шкіру