Факти ви повинні знати про духів

Духи (лат. “в дим”, що означає “крізь дим”) був Благодатна у єгиптян, римлян і арабів. У Східній Азії, духи були засновані ладану. Люди звикли робити парфуми з спецій і трав, як бергамот, мирт, коріандр, смола хвойних дерев, і мигдалю. Використання квітів прийшов тільки після Авіценна, іранські лікар і хімік показав процес дистиляції, в результаті чого масла можна витягти з квітів. У 1370 році за наказом королеви Єлизавети Угорської, перший сучасний у світі духів – «Угорщина вода” був зроблений шляхом змішування ароматичні масла в спиртовому розчині.

До складу духів життєво важливе значення і обробляється з експертом відома як парфумер, хто має справу з первинним аромати, як троянда, жасмин, кола і т.д.; модифікаторів типу ефірів, блендери, як ліналоол і hydroxycitronellol і фіксатори, як смоли, деревина ароматів, і бурштин баз. В результаті запах пояснюється в музичній метафорою з трьох «відзначає», а саме, верхні ноти (що складається з швидко випаровується малих молекул розмір), як цитрусові та імбир аромати; ноти (що складається з повільно випаровуються молекули середнього розміру), як лаванда і троянда аромати , а базові ноти (що складається з повільного випаровування великих молекул розміром), як фіксатори і т.д. Всі ці нотатки працювати разом як музичний акорд.

Духи масла містять летючих сполук у високих концентраціях і, отже, повинні бути розведені розчинники, так що травма не виникає, коли наноситься безпосередньо на шкіру або одяг. Поширений розчинник це чистий етанол або етанол змішується з водою. Фракціоноване кокосове масло або віск, нейтральний пахнуть жири, такі як масло жожоба, також можуть діяти як розчинники і розбавити парфумерні масла. Духи масло потім змішують з іншими ароматичними сполуками. Як правило, відсоток ароматичних сполук в духів екстракту 20% до 40%, в парфумованої води становить 10% до 30%, в туалетної води від 5% до 20%, а в одеколон на 2% до 5% .

Концентрація нафти в духів разом з іншими ароматичними сполуками, визначає інтенсивність, тривалість життя, і ціну духів і таким чином це в найсуворішому секреті кожного парфумера та парфумерні будинку. Шляхом регулювання рівня відсотка та ноти духів, варіації на ту ж бренд може бути створений, як Chanel Pour Monsieur і Pour Monsieur Concentrée.

Класифікація парфумерії ніколи не буде повним, завдяки своєму постійно змін характеру. Традиційна класифікація складається з категорій, таких як одномісний квіткові, квітковий букет, Ambery, Вуді, Шкіра, Chypre і Fougère, в той час сучасної класифікації складається з Яскравий квітковий, зелений, океанічних / Озон, Citrus / Фруктовий, і гурмана. У 1983 році Майкл Едвардс, парфуми консультант, створив нову класифікацію ароматів “The Fragrance колесо”, яке класифіковані і згруповані суб-п’ять стандартних сімей, а саме квіткові (квіткові, м’які квіткові, східні квіткові), східні (М’який східний, східний, Вуді східні), Вуді (Wood, моховиті Вудс, Сухий Woods), Fougère (має аромат елементи всіх сімей), а в свіжості (цитрусові, зелений, вода).

Парфумерія використовував ряд джерел, таких як ароматичні рослини, тварин і синтетичних джерел у виготовленні духів. Рослини використовуються як джерело ароматичних сполук та ефірних масел. Частини рослин, які використовуються:

1 – кора (кориця, cascarilla);
2 – квіти (троянди, жасмину, османтуса, тубероза, мімоза, ваніль);
3 – Цвіте (цитрусові, іланг-іланг, гвоздика);
4 – Фрукти (яблука, полуниця, вишня, Litsea Cubeba, ягоди ялівцю, ванілі, апельсини, лимони, лайми, грейпфрути);
5 – листя та гілки (лаванда, пачулі, цитрусових, фіалки, шавлії, розмарину, сіна, помідор);
6 – Смоли (ладану, мірри, бензойної гуми, перуанський бальзам, ладан / ладан, сосна, ялиця, бурштин, копав);
7 – коріння, цибулини і кореневища (коренів ветівера, імбир і кореневища ірису);
8 – насіння (коріандр, какао, булаву, кардамон, аніс, мускатний горіх, кмин, боби тонка);
9 – Вудс (Agarwood, береза, рожеве дерево, сандал, сосна, береза, ялівець, кедр).

Тварини джерела включають Амбра сіра, струмінь, мускус, Rom терпени, стільниковий, і ціветті. Інші Природні джерела включають лишайники і найпростіших. Синтетичні джерела включають в себе синтетичні віддушки синтезований з нафтових дистилятів, сосни смоли і т.д. Сучасні парфуми в основному з синтетичних джерел, оскільки вони дозволяють аромати не зустрічається в природі, як і Calone є синтетичним з’єднанням, яке надає металевим озоноване морський аромат. Синтетичні ароматичні сполуки є більш послідовним, ніж природні ароматичні сполуки, і, отже, в даний час широко використовується в сучасній парфумерії доступні.

Роберто Sedycias
ІТ-консультанта для PoloMercantil

У цій статті відповідно до ліцензії GNU FDL, і можуть поширюватися без попереднього дозволу від автора. Однак ім’я автора і все URL-адреси (посилання), згадані в статті і біографії повинна бути збережена.