Видалення волосся – по всьому тілу

Сьогодні, чоловічого тіла не є єдиною людиною у видаленні волосся з усього тіла.

Крім того, що все більше і більше жінок, тіла будівельників, є безліч повсякденних чоловіків і жінок, видалити волосся з усього тіла.

І в засобах масової інформації та на вулиці, очевидний приклад, скільки самців і самок в голову голити.

У басейні або на пляжі, і навіть на суднах округа баскетбол, це набагато частіше можна побачити чоловіків з гладкими і голі груди і спині. І навіть кілька без пахви або ноги волосся.

І якщо ви думаєте про це, чоловіки в нижній білизні медійна реклама та фітнес-обладнання не мають волосся на тілі. У них є він вилучений, бо нинішній моді в цьому суспільстві для чоловіків, щоб бути голим.

Хтось може сказати, що це час, щоб вони наздогнали жінок …

Але насправді – чоловіки сьогодні більшою мірою обізнані і сумлінну про їх загальний імідж та видалення волосся на тілі основного засобу проектування найбільш позитивний образ. Крім того, чоловіки були дізнатися, що жінки знали відтоді вони почали видаляти їх тілі волосся – Є певні переваги в цьому.

Менш тілі, тим менше тепла тіла. Менше тепла тіла, тим менше запах тіла. І ми можемо всі підтримуємо.

Але, може бути, навіть більше вигоди є той факт, що видалення тілі допомагає визначити форму тіла. Для жінок, зокрема, це відноситься до їхніх ніг. Для чоловіків, їх скрині.

Ось чому, коли бодібілдери отримують їх тіло готове до конкуренції, вони використовують деякі види епіляції.

І тому, що є така зростаюча тенденція до повного видалення волосся на тілі в ці дні, ми сподіваємося, що бодібілдери та інші спортсмени інформацію про кращий спосіб для її виконання.

Але навіть для культуристів, це не завжди було легко з’єднати з “ідеальним”, волосся видалення продукту або системи.

До середини 90-х років, тіла будівельників в основному покладалася на послуги роботу людей, стала їх особиста бритва тіла. Ці люди використовували мокру бритву, щоб видалити волосся з усього тіла, які займаються виготовленням кузовів за кілька годин до змагань. Тоді вони змастіть їх маслом вниз.

З середини 90-х років, тіло будівельники почали покладатися на лазерне лікування видалення волосся. Але це дійсно не працювало так добре.

Частково тому, що висока вартість лікування взяв великий шматок свого виграшу конкурсу, але в основному тому, що їх тіло не може бути зроблений повністю гола в одній сесії, або навіть два або три. Так з’явився фактор часу.

Потім були сумнівні побічні ефекти набряк, почервоніння і, можливо, навіть деякі бульбашок, які часто зберігаються тіла будівельників із змагань, навіть якщо вони завершили лікування завчасно. Коли люди почали придумувати шрамів – що було досить багато його.

Так багато будівельників тіла повертається в вірний і тіла бритви.

Але це не означає, що багато культуристів не експериментувати з різними іншими альтернативами лазерної епіляції.

Основними лазерних методів видалення волосся альтернативних включають: електролізу, епіляція, засоби для видалення волосся, і старий стенд, гоління.

Електроліз може бути єдиним методом видалення волосся, який був доведений, щоб бути постійним, і здавалося б, що ідеально підходить для кузовів, але –

Тому електролізу полягає в обробці кожної окремої волосяний фолікул, (шкіра депресія, з якої виходить волосся), але і самий трудомісткий метод видалення волосся. Це може зайняти роки щотижневих або щомісячних сесій, щоб повністю видалити все волосся тільки в одній області. І –

Оскільки електроліз включає вставки тонкого дроту вздовж волоса у волосяній фолікул, через який електричний струм і / або сильні хімічні надсилається вниз, щоб знищити зростання джерела (сосочків), наприкінці волосся, також вельми болючими , навіть для будівельників могутнього тіла, навіть з використанням актуальних анестезії. І –

Електролізу деякі з найгірших тимчасові побічні ефекти – набряк, почервоніння, точно струпів і зміна кольору шкіри, і гірше, можливі незворотні наслідки зміни кольору шкіри і рубців.

Додати до всього цього – електроліз є наступною найбільш дорогий метод видалення волосся.

Так що легко зрозуміти, чому електролізу не є життєздатним лазерна епіляція альтернатива для бодібілдерів.

Метод видалення волосся, що не так дорого, може тривати протягом 3-8 тижнів, і здавалося б життєздатним для культуристів є воском. І тому, що зростаюча можна зробити на весь організм протягом однієї сесії, здавалося б, ідеально підходить для кузовів, але –

Зростаючий в основному включає в себе застосування нагрівали іриска як речовина для волосся в області, а потім полотно смуг, кожна з яких дозволено момент охолонути і прилипати до волосся, а потім смужки дуже швидко видалити, потягнувши за волосся з їх коренів .

Очевидно, що цей метод видалення волосся є досить болючим, так що місцевий анестетик рекомендується. Але це не реальна проблема.

Реальною проблемою є те, що в той час як віск дотримуючись волосся, на жаль, це також приєднання до шкіри. Що означає, коли тканина смуги зірвав, іноді так деякі з шкіри. Зрозуміло, що це призводить до деяких набряк, вогкість і почервоніння.

Зазвичай, якщо воском зроблено кілька днів раніше часу, і вони триматися подалі від прямих сонячних променів, шкіра кузовів може зцілювати для конкуренції. Зазвичай … Там були деякі ускладнення, такі як врослі волоски інфікованих та інших інфекцій, які залишилися шрами.

А це означає, воском не найкращі лазерна епіляція альтернатива.

Безліч бодібілдерів використовувати продукт видалення волосся для видалення волосся, щоб видалити всі їх тіло волосся. Це недорогий метод, який може видалити волосся на грудях, спини, пахв, волосся в області бікіні ТІЛЬКИ лінії і ноги швидко, легко і безболісно протягом декількох днів, але – Ви знали, що повинно було бути, але –

Засіб для видалення волосся використовується сильні хімікати, в основному, “розплаву”, волосся над шкірою, які потім можуть бути стерті з поверхні шкіри.

Проблема в тому, волосся і шкіри складаються з подібних матеріалів, так що ці агресивні хімікати, які плавляться волосся також може обпалити шкіру і викликати набряк, почервоніння, ударів, вросли волосся і навіть рубців.

Таким чином, використовуючи для видалення волосся продуктів видалення волосся як і раніше не кращі лазерна епіляція альтернатива.

Саме тому багато тіло будівельника і раніше тіло бритвою, коли справа доходить до недорогих, надійних і відносно безпечних видалення волосся, що, коли зроблено належним чином, забезпечує плавний результат.

Безсумнівно, є тільки один спосіб отримати “опіку бритви”, і це після гоління. І це можливо, щоб отримати подряпини, подряпин і порізів, а також висип, ударів і врослого волосся від гоління, але –

Ці незначні побічні ефекти, у порівнянні з усіма іншими методами видалення волосся. І вони можуть бути покриті з макіяжем у разі потреби. (Так, складові носять тіла будівельників, коли це необхідно.)

І гоління дійсно можна зробити на будь-якій частині тіла тіла будівельника. Справді, якщо воно відбудеться, буде частина їх загальної презентації, там дійсно немає іншого шляху тіло будівельника може добитися красивою лисою головою, ніж гоління голови.

Такі епіляції досвід і результати тіла будівельників, з яких звичайна людина може навчитися.

Хоча є ще один метод видалення волосся для всього тіла бритв, у тому числі в голову гоління – це все-таки для гоління, але з недорогий інструмент, призначений для легко, швидко, а головне, надійно забезпечують чистий, близько, і гладкою епіляції – по всьому тілу.