свіжих зачіски для пляжу

Ну, якщо ви не впевнені, щоб виглядати, як казковий, як Sinead O’Connor в її роки слави, з голеною головою, ви, звичайно, повинні захистити ваші волосся в літній час. Ви можете зробити це, прийнявши стиль, який є одночасно зручним для відпочинку і все ще шукає адекватні на робочому місці. Як багато, як нам би цього хотілося, мало хто з нас може дозволити собі взяти відпустку на все літо!

У той час як канавки або підстриженим волоссям може звучати як блискуча ідея, волосся займає багато часу, щоб рости, і ви можете не захотіти піти на повністю змінили зовнішній вигляд, враховуючи, що ваші риси обличчя можуть не погодитися з різко короткі стрижки. Крім того, влітку не буде тривати вічно, а в холодну пору року, ви могли б цінувати більш довге волосся. І, звичайно ж, в офісі, ви б довго іноді більш складні зачіски, мати можливість підвищити ваш корпоративний зовнішній вигляд або, щоб відповідати вашим стильним, якщо мало, ювелірні вироби. Ви могли б знайти проблематично, щоб відповідати, наприклад, канавки з перламутром, перлове намисто або чорними діамантами, або навіть за допомогою смарт-двох частин костюма.

Але хороша новина в тому, що у вас немає, щоб знизити довжину волосся, зрештою. З довгим волоссям, розслаблений стилі так само легко прийняти в якості перебільшеного них. Якщо ми говоримо про вільне хвіст поні, сторони одного або вільний пучок, вони могли б забезпечити свіжий і літній вид, і ви могли їх аксесуарами з квітами, при виході або бажаючих подивитися прикрашені в простій формі. Пам’ятаєте, як свіжий і жіночний Міла Куніс виглядала у фільмі “Забути Сару Маршалл”, з простою квітка в бік її довгі чорні замки. Якщо ви хочете, навпаки, збільшити ваш комфорт на пляжі, ви можете використовувати наголов’я, щоб зберегти ваші волосся повністю з вашого обличчя або навіть бейсболку, щоб захистити її від сонця. Якщо ваше волосся занадто великий обсяг, можна вдатися до коси, або, якщо це дійсно кучеряве, щоб косички.

Якщо ви не хочете робити які-небудь зусилля, хоча, ви можете відвідати Уіндл і Муді або перукарів Лондоні, на стрижку трохи нижче плечей, яка буде добре працювати для ваших рис обличчя. Звичайно, більше Боб може бути легко перетворений в два низьких булочки або поні хвости, тільки щоб бути швидко відновлені, коли буде працювати.

Крім того, в салоні, ви можете отримати також захист поради та продукти, абсолютно необхідно, якщо проводити багато часу на пляжі, під жарким сонцем. Крім того, будь то в басейні або на море, ваші волосся буде, звичайно, піддається хлором або солоної води, незалежно від вузькості вашого шапочку для купання може бути. Ви безперечно повинні використовувати деякі кондиціонера або волосся екрані, навіть якщо ви можете дозволити собі забути на час про фен або випрямляч або про відбілювання вашого волосся.