Marc Ecko гараж футболок до мільярда доларів філантроп

Народився в 1972 році в єврейській сім’ї з East Brunswick, Нью-Йорк, майбутній дизайнер одягу Marc Ecko народився Марк Milecofsky.

Ранній інтерес до мистецтва і, зокрема, призвело до графіті любов до дизайном одягу. Це було незадовго до того, підприємницька підліток продавав пофарбовані футболки з гаража його сім’ї.

Це була подорож в гору, але ті, скромного початку привела до створення одного з найвпливовіших міських ліній одягу нашого покоління – Ecko Unlimited. Сьогодні, парасолька Ecko маркувань включають: Zoo York, Avirex Спортивна, G-Unit Clothing Company і Marc Ecko “кроїти і шити” Колекція.

У 1993 році Ecko Unlimited був одним з небагатьох ліній одягу в міському просторі. Сьогодні існують десятки ліній претендують на ті ж долари. Тим не менш, як один з оригінальних ліній хіп-хоп одягу – Ecko Unlimited залишається лідером у галузі, гризучи більше мільярда доларів на продажах щороку.

Як визнання його численних успіхів, Ecko була включена в Нью-Йорку журналу “впливовою” список, а нові Крейн Бізнес-Йорку “до сорока” список. Він нещодавно отримав перший в історії Stoked премії за видатні досягнення

Звичайно, Marc Ecko використав свій успіх в моді, щоб досліджувати нові можливості і проблеми, які стають доступними до нього: він публікує чоловічому стилі журналу, комплекс Magazine. Крім того, тридцяти семи річний розширилася в розваги – об’єднується з Electronic Arts, щоб справити успішний графіті на основі відеоігри відповідною назвою Marc Ecko встає: Contents Under Pressure.

І навіть з успіхами, цілком можливо, Ecko стане найвідомішим за його благодійну діяльність. Він був дуже активним у спробах переломити становище носорога населення світу і лобіювала є заборона на графіті знятий в Нью-Йорку.