як вибрати кращих анти-старіння продуктів

Через так багато анти старіння продуктів, доступних на ринку сьогодні, це майже неможливо сказати, які з них є ефективними, а які ні. Кращий спосіб дізнатися, якщо анти-старіючий продукт коштує-покупки є ознайомлення з анти старіння продукту інгредієнтів, які використовуються в анти старіння продукції.

Верхня анти старіння продуктів на ринку сьогодні повинні містити інгредієнти, такі як альфа-гідроксильні кислоти (AHA), антиоксиданти, колаген і вітаміни С, D, Е і К.

Альфагідрокіслоти або її альтернативними бета-гідрокси саліцилової кислоти (ВНА) очистити шкіру від мертвих клітин шкіри пілінг поверхні шкіри. Мала накопичення мертвих клітин шкіри залишає шкіру свіжою. Хоча ці широко використовується в анти-старіння продуктів, деякі люди відчувають роздратування через отшелушивающие якості інгредієнта.

Антиоксидант інший анти старіння інгредієнта. Гарна річ про антиоксидантів, що вони працюють під поверхнею. Антиоксидантної Коензим Q10 сприяє клітинному оборот шляхом відновлення та запобігання пошкодження шкіри зсередини. Цей антиоксидант також сприяє природне видалення шкіру її відмерлих клітин шкіри, які викликають зміну кольору шкіри.

Колаген є ще однією важливою властивістю анти старіння, який зволожує і омолоджує шкіру. Він також захищає шкіру від занадто великої сухості і ламкості. Колаген є також анти старіння власності відповідальність за тугіше й пухкими шкіри. Колаген знаходиться в основному в лосьйонах.

Деякі з анти-старіння продуктів у нас є на ринку в ці дні вже додали вітаміни. Це вітаміни С, D, Е і К, які відіграють важливу роль у запобіганні недоліків, а також в загоєнні ран, згладжуючи рубці і зміцнення імунної системи. Багато з цих вітамінів є антиоксидантами, які борються з вільними радикалами в організмі. Ці вільні радикали викликають старіння шкіри.

Деякі інгредієнти працювати, поки є також деякі, які все ще має бути доведено на роботу. Вітамін С є одним з прикладів цього інгредієнта. Він все ж, щоб бути науково доведено, якщо вітамін С дійсно може запобігти проти старіння або, що вона має якесь відношення до догляду за шкірою. Це, ймовірно, причина, чому деякі Вітамін С креми не мати довгострокові наслідки при використанні в якості анти-старіння продукту.

До цих пір кращим компонентом для анти старіння є антиоксидантом. Дослідження показали, що анти-старіння продуктів, які не містять антиоксиданти не працюють так ефективно, як ті, які містять його. Це тому, що його основна функція полягає в боротьбі з вільними радикала, який природним чином виробляється нашим організмом. Оскільки нестабільна вільними радикалами кисню, можуть пошкодити здорову шкіру, антиоксиданти тримати вільні радикали в страху, тим самим, затримуючи процес старіння.

Популярні анти старіння добавки, які були знайдені, щоб бути в одному з кращих анти-старіння продуктів естроген, тестостерон, прогестерон, ДГЕА, щитовидної залози і мелатоніну. Вони частіше використовується в гормон добавки призначені для уповільнення розвитку старіння. Ці гормони, як відомо, допомагають лібідо, поліпшення сну і неспання, запобігає раку і зміцнює імунну систему.

Інші ефективні проти старіння інгредієнти включають хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ), окситоцин, еритропоетин (EPO) та інсулін, і вони, як відомо, ефективні в деякій мірі. Хоріонічний гонадотропін людини сприяє фертильність людини в той час як окситоцин СНІДу і захищає репродуктивної системи. Еритропоетин лікує анемію у той час як інсулін використовується для лікування цукрового діабету типу 1.

Добавки можуть надавати різний вплив на різних людей, тому консультації з лікарем є доцільним.