чоловіків з воском вже не тільки для metrosexuals_ воском для чоловіків зростає в популярності

Як жінки зробити його частиною своєї регулярної рутиною краси віск неслухняне волосся і виявити гладкої шкіри для їхніх колег-чоловіків, все більше і більше чоловіків, особливо в таких містах, як Нью-Йорк, починають робити те ж саме. Чоловічий Зростаюча став одним з найбільш швидко зростаючих популярних процедур в салонах верхньому Манхеттені, особливо для гетеросексуальних чоловіків. Технології розвивалися, щоб зробити нас гостріше, розумніші і швидше, і навіть краще. Так що з кам’яного століття будучи далеко позаду нас, так само як і звернення волохаті тіла людини печері. Сьогодні, воском для чоловічих грудей, спини, ніг і рук і навіть область бікіні виконується швидше і менш болісно, ​​ніж будь-коли раніше, завдяки кращі салони в нашому місті.

Наприклад, експерти Кращі за рейтингом Манхеттена спа, Dyanna Spa, який був визнаний кращих спа для Зростаюча в Нью-Йорку Citysearch, що прибуває техніки пишаються своєю здатністю легко нервової новачків і здивувати їх швидкого і безболісна процедура. При виборі салону для воску, важливо відзначити, відгуки в спа-салоні і чистоту політики в спа-салоні. Наприклад, сувора заборона на подвійне занурення політики не повинно бути приведене у виконання в цілях забезпечення гігієнічних воском.

Кращий віск типу для осіб, вперше воском спеціальним воском азулен алое формула, яка ефективно працює, щоб видалити волосся акуратно, безпечно і швидко. Для тих, з дуже чутливою шкірою, Cirepil Синій Hard Wax являє собою смугу без воску, який застосовується відразу до шкіри, і зняв з волоссям після безболісно він твердне. Не всі салони пропонують обидва цих типів, тому переконайтеся, зателефонувати або відвідати веб-сайт курорту при перевірці ці типи восків.

Останнє, але не менш важливо, ціни на віск може дорого обійтися, і ви не хочете довіряти своєму тілу в салон, що жертвує якість за ціну. Щоб уникнути надмірного платити за воском або недоплату і отримувати погані результати, почитайте відгуки кожного салону, щоб забезпечити їх техніків Зростаюча знають, що вони роблять. Наприклад, на Dyanna Spa, незважаючи на її численні нагороди за цінами деяких восків складає всього $ 20, так що ви дійсно можете знайти хороших Зростаюча якості за доступними цінами в Нью-Йорку!