позбавитися від “бовдурів людини” з операції по зменшенню грудей

Як і слід було очікувати, чоловіки страждають від збільшені грудях відчувати себе сором’язливим про це. Їх друзі зазвичай дражнити їх за те, що жіночі фізичні атрибути, підриваючи їх самооцінку кожного разу. Хто може звинуватити їх? Насправді 9 з 10 хлопчиків-підлітків розвиваються гінекомастія але більшість переросте цей стан. Для деяких хлопчиків, проте, збільшення грудей залишаються і в зрілому віці. Збільшити груди не є рідкістю навіть серед найбільш мужніх чоловіків (ви зможете побачити багато з них на пляжі). Відповідь: Чоловіча операції по зменшенню грудей.

Чоловічий операції по зменшенню грудей працює шляхом видалення надлишку тканини. Хірург робить розріз в області грудей, щоб вирізати зайві тканини, скульптури регіону в потрібний розмір. Цей процес зменшення грудей були популярні в минулому, але сучасні операції по зменшенню грудей тепер часто поєднують з ліпосакції висічення для отримання оптимальних результатів.

Перед процедурою зменшення грудей, пацієнт проходить ультразвукове спочатку виключити будь-які пухлини молочної залози. За два тижні до операції по зменшенню грудей, пацієнта просять утриматися від куріння, вживання алкогольних напоїв, а також беручи продукти, що містять аспірин, вітамін Е і масло примули вечірньої, які можуть перешкодити згортанню крові під час процедури і після загоєння. Приймаючи 10 мг вітаміну К в день, проте, рекомендується.

Операція по зменшенню грудей працює безпечно і успішно в руках надзвичайно кваліфікованим хірургом, тому не вибирайте перший лікар, ви зіштовхнетеся с. Зробити ретельну перевірку спочатку гарантувати, що навички хірурга і експертизи відповідно разом з косметичними цілями. Поговоріть з вашим хірургом відкрито. Ви бачите, на відміну від жінок, які зазвичай мають немає заборонених прийомів обговорення їх фізичної незахищеності, чоловіки, як правило, потайний про них. Якщо їх випуску грудних залоз у чоловіків вони значно швидше сховати їх під одяг і мовчки страждати, ніж оголосити всьому світу, що у них є груди або, що ще гірше, хочуть операції зі зменшення грудей. Це одна з причин того, що розмовляв з хірургом може бути обнадійливим і терапевтичних для них.

Якщо ваші “сиськи людини” вас стримує від прийняття вашого сорочку і хизуватися в іншому випадку ваше сексуальне тіло, операції по зменшенню грудей для вас. Зупиніть невпевненість і щось робити прямо зараз!