натуральної шкіри поради-поради по догляду за шкірою

Їжте здорову
, Уникаючи продуктів, які часто роблять ваше обличчя прориву, ваша шкіра буде менш жирної і більш стійкі до плям. Деякі продукти проблеми, які можуть викликати прищі або прориви включають шоколад та інші солодощі, картопля фрі, фаст-фуд, піца і безалкогольні напої.

Щоб отримати свою шкіру в кращій формі, ви не можете, доведеться відмовитися від усього, що робить негативний вплив на вашу шкіру, але, швидше, є ті речі, в міру. Мати жирніше їжа в якості спеціального лікування або в окремих випадках, коли є здорова, збалансована їжа може бути й мови.

Гідратів і фізичні вправи
Наскільки рекомендовані вісім склянок води на день у поєднанні з деякими регулярні фізичні вправи – ходьба, біг, їзда на велосипеді, займатися спортом – повинно мати великий вплив на ті особи. Збільшення кровотоку за рахунок аеробних вправ позитивно позначиться на них з особи сяючий вигляд замінити тьмяну шкіру.

Мало того, що фізичні вправи і питної води допомогти тон і текстуру шкіри, але це також зробить вас почувати себе більш енергійним і великі про себе. Підтримуючи своє тіло у форму, ви будете почувати себе менш напружено і більш здатні досягти тих речей, які ви мали намір зробити.

Монітор сонце
При використанні сонцезахисного крему помірної сили, ви будете захищати вашу шкіру від шкідливого впливу сонячних променів, рак шкіри, старіння і передчасних зморшок. Занадто багато сонця може блістерної ті губи, залишаючи їх червоними, запаленими і обвуглені. Засмаглі шкіри, в кінцевому рахунку шкіркою в більшості випадків, залишаючи шкіру плямистої областях і чутливими. Кращий підхід до запобігання сонячних опіків і інших сонцем викликало проблеми шкіри, щоб контролювати, скільки часу людина проводить на сонці і уникати перебування на сонці, використовуючи сонцезахисний крем з SPF 15 або вище.

Практика регулярної рутиною чищення
Очисти, відшаровується, тон і зволожують ця щоденна процедура повинна нести вас на вашому шляху до здорової шкірі. Виберіть ніжне очищення шкіри рішення, яке працює для конкретного типу шкіри – суха, жирна, нормальна. Використання вибраному, очисти обличчя круговими рухами і змийте теплою водою, так як гаряча вода хоче подарувати Петербургу шкури вологи.

Дотримуйтесь очищаючи етапі з ексфолиант. Гранульований продукт часто особливо ефективні в справі згладжування шорсткостей і випускаючи мертві клітини шкіри, дозволяючи особа, щоб бути кращим зволоженою. Ідеальний зволожувач

Після пілінгу процес завершується, використовуйте тонер або в’язким посилити шкіру і видалити макіяж або миючим засобом залишку. Хороша альтернатива тонера або в’яжучим буде робити маски особи принаймні раз на тиждень, що снасті забиті пори в той же час і зміцнюючий шкіру, роблячи її м’якою і шовковистою.

Нарешті, погладити шкіру сухим м’яким рушником, але не висушити всю воду. Нанесіть зволожуючий крем (з або без сонцезахисного крему), щоб допомогти захистити шкіру від сухості. Ті, хто має жирну шкіру не потрібно зволожувати так часто, як ті, у кого суха, нормальна або комбінована шкіра.

Слідуючи щоденній рутині догляду за шкірою, а також пити багато води, здійснення та захисту вашої шкіри від пошкодження сонцем, Ви повинні скоро помітите позитивний результат. Підтримання дисципліни і строго дотримуючись своєї мети досягти здорової шкіри роблять актуальним завданням під рукою так багато простіше.