кератоз Pilaris Cure – позбутися від нього природним

На жаль, як це генетичне захворювання шкіри, кератоз Pilaris не є проста або прямого лікування. Коли забиті фолікули зливаються і утворюють бородавчасті або тверді шишки, безлад стає кератоз фолікулярна. Навчити себе на кератоз, і ви можете знайти кращого засобу, щоб зменшити симптоми.
Лікування кератоз Pilaris вимагає довгострокових зобов’язань. Кератоз Pilaris викликано надвиробництвом кератину, захисний білок, що міститься в організмі, яка забиває фолікули і виробляє кератоз Pilaris ‘характерних ударів. Формування цих ударів дає кератоз Pilaris своє прізвисько “куряча шкіра”, серед кількох інших.
Видалення та запобігання цих папул, виконавши кілька простих кератоз Pilaris основи домашнього кошти. Ви можете бути одним з багатьох, хто страждає від цього захворювання шкіри і, ймовірно, намагався кількість різних рішень для догляду за шкірою. Замість цього, спробуйте ці недорогі домашні засоби, ви могли випустити з уваги відповідь на ваші проблеми.
6 основних засобів кератоз Pilaris будинку
Наступні домашні засоби можна використовувати для лікування вашого кератоз Pilaris проблеми.
# 1: люфи
Коли ви приймаєте душ або ванну, використовуйте мочалку з миття тіла. За пілінг, видалення омертвілої шкіри і допомогти вашому організму у видаленні токсинів і фолікулостимулюючого засмічення елементів.
№ 2: вимити обличчя м’яко
Шкіра на обличчі є чутливим. Занадто багато хороша річ (отшелушивающих) можуть дратувати уражені ділянки шкіри.
# 3: погладити вас шкіра суха, акуратно
При висиханні себе після душу або ванни, промокніть шкіру сухим рушником. Це, щоб не видалити всі форми вологи шкіри. Як суха шкіра пов’язана з кератоз Pilaris, вологи багатих шкіри запобігає закупорювання фолікул.
# 4: Лосьйон
Не скупитися на зволожувачі і використовувати його щодня. Читайте на різні варіанти, але деякі пропоновані зволожувачі включають ті, які містять Сітківка або вітамін А, Alphahydroxy кислоти або сечовини. Застосовувати зволожуючі після душу.
№ 5: світла шкіра шкірки
Для лікування вже підключено фолікулів, спробуйте м’який пілінг агента з альфа-гідроксикислоти, які можуть відкрити підключений фолікулів. Ви можете придбати шкірки якості шкіри у вашому місцевому магазині краси чи аптеки.
# 6: зволожують вашого будинку
Ще один спосіб зберегти вашу шкіру зволоженою повністю є покупка зволожувача. Ви можете придбати портативний зволожувач будинку або підключений до вашої печі по боротьбі з сухим повітрям. Після покупки один, переконайтеся, щоб використовувати його, особливо під час сухого зимові місяці.
Якщо навіть після Дотримуйтесь ці прості правила, ви як і раніше турбує ударів і сухої шкіри, відвідайте вашого дерматолога, він чи вона може наказати ряд різних варіантів Pilaris кератоз крем. Це може включати в себе молочну кислоту, кортикостероїди, топічні імуномодулятори та ретиноїди. Новий метод лікування стає, а якщо нічого не схоже на роботу – кератоз Pilaris Laster лікування. Якщо ви не вирішуються застосовувати сильні хімікати для вашої шкіри, витратити якийсь час на вивчення природних інгредієнтів, які розчиняють кератин. Шукайте Amorphophallus конжек порошок кореня або Salix чорна екстракту.