Макіяж Поради для зимових мерехтіння

Металевий макіяж цього сезону є і протягом дня і ночі. Ефект макіяжу сьогоднішній вже не як дешеві блиску можна використовувати для мистецтва і ремесла. Металевий макіяж Сьогоднішній тонкі, хоча і гламурно.

Для очей спробувати ніжне мерехтіння на добу. Металеві тіні для повік в більш світлі відтінки добре працювати, якщо носити з легкої руки. Slick на деяких туші і ваші очі зробили.

Для ночі, пляма на мерехтливий олівець для підведення вік в глибокій або яскравого кольору. Крило з по зовнішньому краю кожного ока для більш різкого обробки. Крім того, ви могли б піти на димчастий погляд очей з яскравими тінями для вік з металевим покриттям.

Те, що дійсно привернуло мою увагу в цьому році було те, що ефірні погляд багатьох моделях носив у осінь 2007 зима 2008 для показу мод. Вони були схожі доповнень від науково-фантастичного фільму, що з блиском срібла на їхніх обличчях, які зробили виглянути з цього світу. Цей погляд ідеально підходить для вечірок. Більш м’який варіант буде виглядати сяючою і абсолютно носити.

Це досягається з додаванням мерехтіння порошок злегка посипаний по всьому обличчю.

Можна носити на мерехтіння?

Молодші жінки в їх двадцятих і початку тридцятих років буде виглядати приголомшливо в мерехтливий макіяж. Літні жінки повинні бути обережні. Shimmer підкреслює ваші можливості … і зморшки. Так що якщо у вас є гусячі лапки, уникайте металевих макіяж очей. Якщо у вас є лінії на обличчі, уникайте мерехтіння порошок де лінії.

Ви можете уникнути неприємностей з відтінком порошок мерехтіння в центрі вашого нижню губу для більш повного дутися, незалежно вашого віку.