Eyelift хірургії може прикрасити ваш зовнішній вигляд

Очі дзеркало душі … це означає, що повіки вітрин. Ви хочете, щоб бути свіжою і яскравою так всі будуть знати, правда, що ви. Замість чіткого пов’язки вікна, які ваші повіки опустивши, зморшкувата або затонулі в?

Чи всі продовжувати питати вас, якщо ви отримуєте достатньо сну або недооцінивши вашого віку? Або ви просто показ вашого віку? Там дуже просте рішення, щоб прикрасити ваш погляд, ігнорувати процес старіння і нехай усі бачать реальну вас – Eyelift, технічно відомий як блефаропластика. Як можна цю процедуру робити все це для вас?

Є кілька питань, які можуть бути вирішені в Eyelift. Оскільки Ви стаєте старше, ви починаєте втрачати колагену і еластину в шкірі. Вони відповідальні за те, що обсяг і еластичність шкіри. Коли шкіра втрачає їх, droopiness відбувається.

Іноді цей пропуск століття навіть може погіршити Ваш зір, тому виправити її є обов’язковою умовою. Але те, що отвисшие кришками завжди зробити, це зробити вас виглядати старше і втомленим. Eyelift видалить зайву шкіру і затягніть кришку. Це зробить вас більш пильними і не спить, що в свою чергу змушує вас виглядати молодше.

Ще однією проблемою є опухлі очі – як ви не спали на тиждень або ви плакали протягом декількох днів. Проблема тут полягає в занадто багато жиру в кришці області. Ваш пластичний хірург може видалити надлишки жиру і затягніть кришку. Це згладжує лінії і, знову ж, дає вам більш яскраві, більш молодий вид.

Тепер, є ризики для цієї процедури. Наприклад, якщо занадто багато шкіри віддаляється і це тягнеться занадто туго, ви не можете бути в змозі закрити очі. Це також виглядає неприродно. Ви чули про “Жінка-Кішка”, так? Її очі відведені назад так сильно, що вона виглядає, як кішка.

Проблеми можуть виникнути з видаленням жиру, а також. Якщо занадто багато тканини виймається, ви можете отримати, що затонув у запалими очима погляд. Ви ж не хочете бути схожими на тих людей, які дивляться, як ходьба черепів.

І, звичайно, завжди є ризик, коли з хірургічної процедури. Ви можете мати реакцію на анестезію або до будь-якого з знеболюючих управлінням. Якщо ви не будете слідувати після інструкції по догляду, ви можете мати ускладнення, як ви відновити.

Щоб уникнути цих проблем, завжди досліджень вашим пластичним хірургом. Перевірте свої вірчі грамоти і переконатися, що він є сертифікованим пластичним хірургом. Крім того, запитайте його, що його досвід у виконанні eyelifts.

Подивіться на фотографії до і після і буде ясно, коли ви говорите йому, що ви хочете. Вибір досвідченого пластичного хірурга, який відповідає на всі ваші питання і займає час, щоб обговорити з вашим варіантів має важливе значення для успішного проходження процедури.

Eyelift постійно не тримати процес старіння в страху, але вона, безумовно, уповільнити і звернути назад нинішню ефектів. Поки ви добре піклуватися про шкіру, залишаючись гідратованих, зволоження області і носити захист від сонця, то результати будуть тривати протягом декількох років. Як тільки ви побачите новий, більш яскравий, ви хочете, щоб піклуватися про цих вітрин для душі.