як створити очей виглядає молодшою

Виглядати молодшим з нашим фахівцем складають поради
Ніжна шкіра навколо очей є першим, щоб показати ознаки старіння, втоми і менш здоровий спосіб життя. Наші поради експерта буде зайняти роки від ваших очей.

Тонка грань
Втрата вологи через шкіру і є основною причиною дрібних зморшок навколо очей. Але є способи, щоб приховати лінії, які вже є.
Що робити … Застосуйте крем для очей або консилер з безіменного пальця, щоб м’яко погладити крем в шкіру. Тепло від пальців допоможе розтопити продукту в skin.Try розміщення трохи пудри на центрі вашого століття для створення бодрствующий очей, роблячи їх більше і ліній менше.

У темряві
Темні кола можуть бути генетичні або викликані нашої способу життя, але можуть бути покриті, щоб змусити вас виглядати молодше і менше втомлюватися.

Що робити …
Завжди перевіряйте сумішей консилер в ваш фонд, відповідні тим же тоном вашої шкіри. Секрет у тому, щоб піти для корекції кольору макіяжу. Якщо у вас є синє навколо очей, виберіть персикових тонах, а якщо червоний, піти на yellow.When допомогою консілера, вибирайте легкий зволожуючий (гелеподібної гіалуроновою кислотою очі креми ідеальні), щоб зберегти вашу шкіру виглядати свіжіше. Panda очей тільки підсилить темні кола. Якщо в кінцевому підсумку, з чорними очима панди, це може бути пов’язано з формою ваших вій. “Згорнувшись вій може допомогти або тільки нанесенням туші вії до початку, тонування нижні”, говорить W & год Візажист Шарлотта Фостер-Браун.

яскраві очі
Плач, розтирання, алергія, безсонні ночі, дим і забруднення може зробити ваші очі відчувають себе сухий і роздратованою, змушуючи їх виглядати червоним, біль і навіть роздутою.

Що робити …
Підготовка вашій шкірі, щоб запобігти тіні для повік складок. Очистіть область навколо очей і нанесіть базу. Потім за допомогою порошку тіні в нейтральній, матовий тон шкіри, щоб зберегти макіяж на місці. Застосувати економно відбитків пальців, а потім вершкове блиск на центр вашого lids.Hide почервоніння в куточках очей викликано плакала, потираючи і алергії за допомогою чистої консилер. Наносити тонким наконечником – або консилер пера, такі як Clarins, або шляхом занурення тонким пензлем в хорошому коректор крем. Потім нанесіть матові тіні для повік тон шкіри на всьому протязі Вашого повіки, щоб вирівняти вен і почервоніння.