як відбілювання зубів продукт роботи

Є кілька різних методів відбілювання зубів, починаючи від професійних продуктів доступна, тільки якщо ваш стоматолог в дуже простий відбілювання зубів продукти, такі як зубна паста виконує роботу.

Відбілювання зубів в основному працює на відбілювання, або в разі відбілюючої зубної пасти шляхом видалення плям з поверхні зубів через абразивних засобів.

Більшість відбілювання зубів продукти містять або перекис карбаміду або перекис водню як відбілюючого кошти з колишнім є основним компонентом професійне відбілювання продукції.

Відбілювання освітлює колір ваших зубів, але ступінь освітлення залежить від типу використовуваного вами продукту. Лазерне відбілювання зубів сприймається багатьма як найбільш ефективний метод, як лазерне випромінювання активує відбілюючий агент тим самим прискорюючи процес відбілювання зубів. Однак це самий дорогий спосіб відбілювання зубів і це процес, який необхідно буде проводитися на регулярній основі (кожні один – три роки, залежно від того, як ви піклуєтеся про ваших нових вибілених зубів).

Лоток на основі відбілювання зубів продукти також працювати при відбілюванні зубів, але мають додаткову перевагу над лазерне відбілювання в тому, що звичай мундштука може бути повторно використана, коли ви хочете, щоб відбілити зуби. Єдиним витратним матеріалом є відбілювання зубів відбілювач. Лоток на основі продуктів для відбілювання зубів можна придбати через ваш стоматолог або на позабіржовому лоток продукти на основі наявних на даний момент використовувати переважний перекису карбаміду в якості відбілювача.

Фарба на відбілювання зубів продукти і відбілювання смужки можна купити в аптеці для не багато грошей, але, як видається, мало підтримки для будь-якого позабіржовому продуктів, крім лотка на основі відбілювання зубів з перекисом карбаміду.

Відбілювання добре працює для відбілювання зубів, але жовті це не відповідь у будь-якій ситуації, тому ми рекомендуємо звернутися за консультацією до вашого стоматолога. Ваш стоматолог може порекомендувати, що ви не використовуєте відбілювання зубів продукти, якщо ваші зуби чутливі, ви носили емалі, порожнини, захворювання ясен або в іншій ситуації, коли відбілювання зубів може виявитися шкідливим для вашого здоров’я або здоров’я ваших зубів.

Відбілювання зубів шляхом вибілювання зазвичай не рекомендується для осіб, які мають коронки, мости чи інші види протезів зубів, відбілювання НЕ буде полегшити колір нічого, крім ваших природних зубів залишаючи що-небудь ще дивлячись на своєму місці. У таких випадках може бути варто поглянути на фарби на відбілювання зубів продукти, які можна використовувати для відбілювання окремих зубів.

Якщо ви невідповідним кандидатом для відбілювання зубів продукти, то ви можете мати й інші варіанти відкриті для вас, такі як вінірів або крон.

Відбілювання зубів зубною пастою, може бути дуже корисно після відбілювання зубів, щоб допомогти зберегти світлий колір ваших зубів з їх абразивну дію допомагаючи виводити нові плями з поверхні зубів.