як вибрати мед Манука передових крем для обличчя, який працює

Ви коли-небудь чули про “Манука Мед крем для обличчя”? Це продукт, який багато жінок хотіли б спробувати, тому що крем, зроблений з цією унікальною меду пропонує набагато більше, ніж просто м’яка шкіра, пропонує ремонт шкіри і зцілення.

звідки вона взялася?

Манука мед приходить з Нової Зеландії. Цей мед збирається бджолами, які беруть нектар з Манука кущ, який, природно, містить антибактеріальні властивості. Ці кущі ростуть дикі і мають різні рівні антибактеріальними властивостями, але Манука Мед крем для обличчя, зроблені з цього конкретного типу меду оцінюється на певному масштабі, єдиним чинником Манука (UMF). Чим вищий цей показник, тим ефективнішим мед проти конкретних бактерій.

Як це працює?

Манука мед містить не тільки типові переваги інших медів який все це забезпечує активність перекису водню, має додаткові Номери для перекисних сполук, щоб допомогти залікувати шкіру, зокрема метилгліоксалю (ГГО). Для MGO щоб бути ефективною проти бактерій, він повинен бути знайдений на рівні 100mg/kg і мед чайного дерева має в середньому в 100 разів більше концентрації MGO ніж типові меду.

Інша частина хімії досить складна, але, як і будь-який інший антибактеріальне з’єднання, Манука Мед крем для обличчя допомагає контролювати спалаху акне та інші лицьові висипки – він просто робить це природно.

Переваги меду Манука в продуктах по догляду за шкірою

Як ви можете собі уявити, в тому числі креми для обличчя з цим медом у ваш щоденний режим догляду за шкірою може допомогти шкірі залишатися здоровою, поліпшити загальний стан шкіри, і зменшити захворюваність акне. З часом, при регулярному використанні, ви можете очікувати побачити послідовно менше плям.

Справді, мед чайного дерева є настільки ефективним, ви можете використовувати його на невеликі скорочення і карби, щоб допомогти в зцілення. Інші люди використовують його в розведенні для всіляких речей: полоскання пазухи, лікування та профілактики очних інфекцій, і навіть у боротьбі з MRSA, особливо стійкий штам бактерії частіше зустрічається в умовах стаціонару. Якщо він може зробити все, що ви можете собі уявити, що Манука Мед крем для обличчя може зробити для вашої шкіри?

на що звертати увагу

Одна з реальних проблем при покупці продуктів, що містять цей вид меду, такі як крем для обличчя, є рівень концентрації, яку можна знайти в продукті. Як зазначено вище, чайного дерева розрахована на УМФ систему таким чином, будь-який продукт з УМФ до 10 вважається неефективним. З іншого боку, ви не хочете, щоб продукт із занадто високим числом, тому що це може бути надто грубою на вашій шкірі.

Пошук креми для обличчя, які не мають будь-які небезпечні парабени, що містять UMF близько 16, і містять тільки натуральні інгредієнти. Люди завжди так піклується про купівлю нового продукту, що цілком зрозуміло, але дослідження, яке підтримує переваги цього меду в переважній більшості позитивні.

Ви не будете мати ніяких проблем з пошуком косметичні засоби, що містять невелику кількість цього меду. Креми для обличчя та інші продукти стрибати на підніжку будь-яких корисних інгредієнтів шляхом включення її в найменшу кількість можливих, але без наміру переконавшись, що вони включають в себе життєздатні дози.

Якщо ви хочете високу якість, натуральні продукти, які пропонують переваги мед чайного дерева, перевірити інтернет-компаній. Ви знайдете відмінні мед Манука особи варіанти крем, який буде відповідати вашим потребам по догляду за обличчям і зберегти пакет теж.