харчування красу фактів, які Ви повинні знати

Маючи право криві не досягає за допомогою вправ поодинці. Ваше тіло повинно також слідувати адекватної дієтою, багатою необхідними вітамінами і мінералами. Практика є здоров’я, щоб добре виглядати називається харчуванням краси.
Харчування краси використовує здорової їжі для вас, щоб отримати право зовнішності. Комплекс вітамінів B один важливий член цієї краси режиму. Цей вітамін призводить до виглядає молодшою ​​і ясніше шкіри, затримка появи сивого волосся, і кращого здоров’я очей. Недолік цього вітаміну може призвести до різкого ефектів, таких як сухість шкіри, жирного волосся, передчасні зморшки і почервоніння шкіри або роздратування.
Вітаміни групи В також відповідальність за руйнування білків, вуглеводів і жирів ви їсте. Ваша енергія походить від руйнування вуглеводів. Регулярні жиру і білка пробій, з іншого боку, допомагає в підтримці нашої нервової системи.
Комплекс вітамінів B міститься в зелених листових овочах, цільні злаки і горіхи. Щоб адекватно пристосуватися до цих нових продуктам, спробуйте з’їсти овочі з м’ясом або їсте хліб з вершковим сиром.
Білок є ще однією важливою частиною харчування красу. Джерело білка або з тваринних або рослинних продуктів. Продукти тваринного білка є всі незамінні амінокислоти, але вони також присутні в різних рослинах. Патрік Холфорд, відомий дієтолог, каже, що десять відсотків рослинних продуктів “калорій з білка. Кількість білка міститься майже в кожній гайкою, зерно, насіння, і багато фруктів і овочів.
Збалансована дієта є таємницею для живлення красу. Потрібну кількість фруктів і овочів призводить до чистої шкіри і менше ознак старіння. Щоб збалансувати дієту, ви повинні брати участь у достатню фізичне навантаження.