нехірургіческіх ніс роботу – те, проти фантастичного

За чотири роки з моменту її введення, порядок Нехірургічне Ринопластика (Не Хірургічний ніс роботу) була підтримана як лікарям, так і пацієнтам в якості корисної альтернативою хірургічного ринопластики. Простота і зручність процедури принесла у пацієнтів, які були занадто налякані, або не може дозволити собі операцію. Пацієнти, у яких графік роботи не дозволяє простий хірургічної ринопластики оцінили можливість виправити удар або відхилення або впали духом наконечник в офісі процедури ін’єкції. Азіатські і чорних пацієнтів оцінили здатність підняти і визначити моста ніс і зняти акцент з круглим наконечником, і все це без серйозної операції, що, занадто часто, в результаті неприродний вигляд. Пацієнтів, які перенесли кілька операцій ринопластики переглянути незадовільні результати хірургічного без успіху скористалися цією можливістю корекції затяжної недосконалості без йти під ніж знову.

Ця процедура не для всіх. Там немає способу фактичного зменшення розміру великого носа без хірургічного втручання. Проте, цікаво відзначити, що, просто маскування робить удар або кривий ніс прямий, носа пацієнта, здаються менше. Це трохи оптичної ілюзії, але функція, яка регулярно і гармонує з іншою частиною особи менш помітно і здається менше, ніж функція, яка не перебуває в гармонії, асиметричної або вибоїстій. Чи не Хірургічна процедура ніс роботу є чисто косметичним. Це не поліпшить дихання і не може виправити похилій носової перегородки.

Чи не Хірургічна процедура Ринопластика може бути виконана з використанням різних наповнювачів. Я завжди використовував гідроксиапатиту кальцію (Radiesse). Вона триває гарне кількість часу (близько 10 місяців), і добре тримає форму. Невеликі кількості Radiesse вводять глибоко під шкіру, так що естетичний ефект є природним і плавним. Важливо завжди вводити якомога менше – лікар завжди може привести пацієнта назад для підправити. Переповнення ніс, навіть трохи, виглядає жахливо.

Radiesse дуже безпечний наповнювач. Довгострокові ускладнення нечуваної і я ніколи не бачив пацієнта алергія на матеріал. Найпоширенішою скаргою є те, що ефект не триває досить довго. Це не означає, що побічних ефектів не буває. Шкіри носа може бути досить тонкий в деяких районах, особливо після операції. Overinjection з області, як, що може призвести до пошкодження шкіри, інфекції шкіри і навіть відторгнення. Саме тому хороша підготовка має важливе значення для безпечного та ефективного виконання роботи не Хірургічний ніс. Різноманітність лікарі виконанні процедури сьогодні, і інформоване споживач повинен бути впевнений в тому, що лікар вони вибирають добре навчені в ін’єкції і навчений роботі в цій конкретній процедури.

Деякі з ринопластика хірурги всієї країни піддали критиці процедуру, що ведуть до ускладнень, таких як бовтанка, поганий естетичний ефект і носові пошкодження шкіри. Вони абсолютно правильно. Однак це інжектора, а не процедуру, що вони повинні бути зосереджені на. Якщо виконані належним чином, процедура великий. Питання в тому, що немає ніякого контролю над тим, хто і не може виконувати цю процедуру. Я думаю, що будь-які проблеми, які в даний час розглядається, швидше за все, через помилку інжектора.

Інша критика цієї процедури є те, що це тимчасовий захід. Це було вірно, коли єдиним наповнювачем була доступна Radiesse. У минулому році, однак, Artefill був схвалений FDA. Artefill є першим постійним наповнювачем доступні в США. Artefill іноді використовується у пацієнтів, які мають хороший результат з Radiesse але хочете постійний ефект. Хоча це вимагає декількох сеансів нарощувати Artefill в ніс так, щоб ефект є постійним, рівень задоволеності досі були чудові. Artefill слід використовувати тільки у пацієнтів, які були, в яких не алергічна через шкірний тест. Пацієнти повинні знати, що, як тільки вони отримують Artefill ін’єкції, вони насправді ніколи не повинні ринопластики. Artefill залишається на шкірі протягом багатьох років, тому виконанні хірургічних процедур на шкіру, яка була введена з Artefill є набагато більш складним і важким.

Зайве говорити, що Нехірургічне Ринопластика використанням Artefill повинні виконуватися тільки лікарями, які є експертами у цій процедурі. Artefill не може бути видалений, і це ніколи не йде, тому хірургічне втручання є єдиним способом виправити помилку. Загалом, лікарів, які не те, що досвід у техніці повинні використовувати один з гіалуронової кислоти – Restylane або Juvederm. Ці ін’єкції тривати гарне кількість часу – від 6 до 8 місяців – і легко розчиняються ферментом, якщо ефект не такий як очікувалося.

Таким чином, Чи не Хірургічна процедура ніс роботу зарекомендувала себе бути відмінною альтернативою хірургічного ринопластика для деяких пацієнтів. Він є безпечним, ефективним, доступним, безболісним (по відношенню до операції) і включає в себе мінімальний час простою. Проте, пацієнти повинні вибір лікаря з обережністю. Процедура має свої підводні камені і лікар повинні бути добре навчені й досвідчені.