методи ліпосакції

Ліпосакція хірургічна процедура, в якій досвідчений і кваліфікований пластичний хірург видаляє жир з під шкірою, вставивши порожнисту трубку, яка називається канюля допомагали всмоктувальним пристроєм називається аспіратор.

Є багато методів, які всі слідують цієї основної процедури, але розрізняються залежно від виду анестезії, введення рідин, а також включення механічних пристроїв, що використовуються, щоб розбити жир. Клітини потім всмоктується через канюлю.

Суха ліпосакція
Цей метод не використовує ін’єкції рідини взагалі і став майже повністю застаріли.

Тумесцентная ліпосакція
При великому об’ємі рідини вставляється безпосередньо в тканини, яка повинна бути видалена. Рідина містить сольовий розчин, лідокаїн і адреналін. Рідини вставляється розбиває клітини і зменшує втрату крові і синців. Велика кількість рідини також відокремлює м’яз від жиру, який полегшує для хірурга для переміщення канюлі навколо і, отже, легше видалити тканини.

Тому що область тільки локально анестезированного лідокаїн, пацієнт може сидіти або стояти, що робить його легше для лікаря, щоб переконатися, що контур рівною і гладкою. Цей метод не вимагає перебування в стаціонарі і в цілому займає 2-3 годин.

Волога і супер вологою ліпосакції
Мокрій і вологій супер-процедури дуже схожі на припухлі ліпосакції. У вологому ліпосакції, невелика кількість рідини вводять під шкіру в області, де тканина повинна бути вилучена. Площа локально анестезію лідокаїном і адреналін і сольовий розчин всередині рідини допомагає укласти контракт кровоносних судин, яка мінімізує втрату крові і синців.

Рідина також допомагає послабити жирових клітин, щоб вони могли бути всмоктується через канюлі. Супер-мокрий спосіб є таким же, як вологого тільки кількість рідини підвищується до рівних обсягів жиру видалені. Цей метод кращий, коли є великий обсяг повинен бути видалений. IV седації на додаток до місцевої анестезії не потрібно під час цієї процедури.

microliposuction
Цей метод використовується для видалення невеликих кишені жиру, як правило, на обличчі. Крихітні розрізи зроблені і крихітні канюлі використовується для очищення контурів. Тому що менше канюлі використовуються це може зайняти багато часу, щоб видалити клітин, хоча це всього лише невеликої площі.

Ультразвукова ліпосакція
Спеціалізовані канюлі посилає ультразвукові хвилі через клітини робить їх легше видалити. Ультразвукові хвилі буквально розпадається тканина, струшуючи його і застосуванням тепла. Цей метод кращий в тих областях тіла, де жир є більш волокнисті, таких як спина або на грудях у випадках гінекомастії (грудних залоз у чоловіків).

Існує великий ризик кишені рідини формування і таким чином це може бути необхідно для лікарів, щоб залишити стоки виходу тіла протягом декількох днів. Ця процедура зазвичай займає більше часу, ніж припухлі техніку.

Вібраційна ліпосакція
Під час цієї процедури спеціалізованої канюлі випромінює високі вібрації швидкості, щоб послабити жирових клітин, що робить їх легше видалити. Ця процедура також фізично менш стомлюючої для хірурга як канюлі допомагає в механічний рух. Цей метод кращий в тих випадках, коли жир волокнистих а також у місцях, де існує рубцевої тканини від попередніх процедур.